Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bocsánat a képert. Reggelre...

Bocsánat a képert. Reggelre ilyen lett a székletem.Alhasi fájdalom és feszulés jobb oldalba húzódó lábfájdalom. Mi lehet?

Figyelt kérdés

2023. júl. 25. 11:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

En nem nezem meg. Latatlanban irok.

Nagyon kemeny szekletnel meduza-szeru foszlanykent belnyalkahartya is tavozhat.

De en masra gyanakszom. Esetleg ha no vagy, ovulaciod van, a petefeszked szokatlanul reagal, faj, es sokkal erosebb a nyak ( tenyleg nincs ekezetem, elnezest, szoval ekezettel ertem) termelodott. Pisiles, kakilas soran a menstruacio is, a nyak is nekilodul. Siman juthatott a szeklet tetejere ugy, hogy nem a beleidbol jott.

2023. júl. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Meg annyit, hogy nekem ovulacional neha volt mar menstruacional erosebb, de egesz mas fajdalom, nem tudtam menni. Inkabb vegbelbe sugarzo. Hormonalis.
2023. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A fehér trutyi nem jellemző tünete az emésztőrendszeri betegségeknek. Maga a világosbarna szín nem feltétlen jelez bajt. Ha az állaga is megfelelő, akkor meg főleg. Elsősorban én sem egy a beleket érintő problémára gondolnék, de mindenképp csörögj be a háziorvosodhoz vagy az ügyeletre, hogy ők mit javasolnak.
2023. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen nő vagyok. Nem volt kemény a széklet.Menstrucio előtt állok 1 héttel. Es tablettát szedek az ilyen panaszok miatt 3hete. Várjak meg pár napot és utana esek kétségbe ha nem javul? A gasztrosomat nem zaklatnám ezzel. Ha péntekig nem javul el megyek uhtra. A házi dokim delig volt,és kell üánagdon foglalkozik velem mert azt hiszi hogy csak hiszti.
2023. júl. 25. 13:55
 15/19 A kérdező kommentje:
Ez a székletben van.
2023. júl. 25. 13:56
 16/19 anonim ***** válasza:
Szekletben nyalka lehet, ennek eltero okai lehetnek. Google keresesre olyan orvosi oldalak jonnek fel, mert szoktam aggodni en is, amik kifejtik a lehetosegeket. En azert a petefeszekre gyanakszom, de tenyleg nem en mondhatom meg mashonnan.
2023. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Hogy keresek rá? Köszike 😀 nyálka a székletben?😀
2023. júl. 25. 15:04
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen! A google zsenialis, angolul ugyan konnyebb, de felmondatokra, kifejezesekre magyarul is felhoz odavago szovegeket.
2023. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😀
2023. júl. 25. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!