Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Adnatok ajandekot magan...

Adnatok ajandekot magan fogorvosnak ha pont a nevnapjara esik a kovetkezo idopontotok?

Figyelt kérdés
(Tobbszor kezelt mar, es meg vagyok elegedve, illetve meg mennem is kell majd a jovoben)

2023. júl. 26. 10:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Ha kevesebbet adsz,mint amit elvárna,meg is sérted .

Én sem adnék.

2023. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem válaszoltál arra, hogy ha határozott, eldöntött véleményed van, akkor mit akarsz tőlünk? Buksisimit? Az orvosnak azzal fejezed ki az elégedettségedet, ha visszajársz hozzá. Meg szóban is ki lehet fejezni. Egy üveg bor, amit magának a jövedelme fél százalékából meg tud venni, a magánszférában nem helyénvaló. Ajándékot annak adunk, akinek a munkájáért nem mi fizetünk. Mondjuk pedagógusnapra.
2023. júl. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerinted ő adna árengedmményt, ha a neved napjára esne a következő időpont?? Na ugye...
2023. júl. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ja mert a pedagogus pocsek fizetest kap a maganorvoshoz kepest? De akkor ebbol kiindulva a pizzafutarnak se adjunk semmit mert milyen ciki ha 400ft-ot varna el te meg csak 300-at adsz... nehogy megsértődjön. LOL. Mi az hogy maganszferaban nem lehet? :D es nem az a lenyeg ismetelten hogy a jovedelme toredekebol maganak is meg tudja venni, hanem a gesztus es figyelem hogy gondoltal ra. Azon mar kulon meg sem lepodom hogy az alkoholt hoztad peldanak, sok primitiv magyar el sem tud kepzelni egy egeszseges ajandekot... alkoholt soha nem adnek, azt meghagyom a sok magyar alkoholistanak. De szerencsere kaptam normalis tippeket angoloktol (bogre amin mosolygo fog van, esetleg ajandekkartya bele meg egy fogkrem) tokre cuki gesztus szerintem, ugyanugy orulhet neki mint a kajafutar a borravalonak. Szimpla figyelmesseg, nyaralaskor a szalloda szoba takaritonak is rakok ki 1-2 kavera valot, es nem azert mert jokepu vagy kozeli ismerosom... el tudjatok ezt kepzelni? Gondolom nehez...
2023. júl. 26. 21:03
 15/18 anonim ***** válasza:
34%
Kivételesen megtarthatja a kihúzott fogad pl.
2023. júl. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%
Azt csinálsz, amit akarsz. Az orvost rendkívül kellemetlen helyzetbe fogod hozni - meg is érdemled. Mellesleg mi a fenét csináljon a 80. giccses kínai bögréjével? Tudod, mit szoktam én csinálni, ha valakitől bóvlit kapok? Haza se viszem, hanem a legelső vízszintes felületen kirakom az utcára, egy csóró családnak még jól jön. Fogkrémet adni egy fogorvosnak pedig szánalmasan fantáziátlan! Totál hülyének fog nézni! Nem mellesleg a fogkrém ízlés kérdése. Semmilyen módon nem tudom megérteni, mi volt a célod a kérdéssel, ha a teljesen egyöntetű válaszokat durva személyeskedéssel elutasítod, ráadásul mélyen színvonal alatti "érveléssel" (ha-ha). Ha neked egy jól menő magánfogorvos ugyanaz a kategória, mint egy szállodai szobaasszony, hát akkor mi nem beszélünk egy nyelvet. Úgyhogy a továbbiakban az angol ismerőseiddel folytasd a téma kivesézését, számunkra már nem érdekes.
2023. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16-os elég jól összefoglalta. :) Bár nyilván a fogkrém vmi poén lenne, hogy mittómén a kérdező rendesen fogat mos és "ezt ajánlja a dokinak is" (ti. hogy az is mosson fogat rendesen).


Nekem egy k.rva jóképű ffi dokim van, soha a büdös életben nem adnék neki semmit. Amikor foghúzás után mosolyogva azt mondom, hogy "ez egy egész jó élmény volt, doktor úr" és megköszönöm és elbúcsúzok, az bőven elég arra, hogy tudassam vele, hogy elégedett vagyok vele. Ha a névnapja lenne, akkor sem adnék SEMMI pluszt, mert a) baromi jól keres b) ki vagyok én, hogy adjak neki bármit is? Nem vagyok sem az anyja, sem az apja, sem a felesége/barátnője. Egy egyszerű páciense vagyok.


(Mellesleg ma van a névnapom és sem a szüleim, sem a tesómék nem köszöntöttek meg, majd vmikor eszükbe jut. Nem élünk Lengyelországban, ahol a névnap fontosabb, mint a születésnap, azt ünneplik igazán.)

2023. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
67%

Na, eddig ez volt az egyik legjobb kérdés, amit itt olvastam a gyakorin.


A kérdező jól eltársalgott magával. Én is szoktam ilyet csinálni. :) Csak nem ennyire fennhéjázóan és másokat lesz.rva. Na meg nem szoktam odaírni a végére, hogy a hülye gyk-s közönség helyett majd megbeszélem az amerikai fb csoportban írogató ismerőseimmel.


Báj. :)

2023. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!