Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A párom ma este hányt. Valami...

A párom ma este hányt. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Kicsit iszogattunk ma este, ez általában hétvégente előfordul.

Kb. 5-6 sört iszunk meg ilyenkor fejenként, nagyjából 3 éve.

Eddig sose volt ebből probléma, lementem boltba este 10 körül, és mire visszajöttem, elmentem a fürdőszobába és láttam hogy fel van hajtva a wc ülőke.

Megkérdeztem hogy mi történt, hányt-e esetleg és mondta hogy igen, gyűlt a nyála sörivás után és egyből kellett hánynia.

3 sört ivott, ami egy 25 éves férfinak nem sok, főleg aki rendszeresen iszik, ennél többet is.

Nagyon félek a hányástól, kiskorom óta nem hánytam se piától, se betegségtől (tudom, hihetetlen), egyszerűen nem értem ez most miért történt.

Azt mondja, nem érzi rosszul magát, nem gyenge és már nincs hányingere.


Szerintetek a piától lehetett ez, vagy betegség miatt??


Azóta nem hányt, jó kedve van, beszélgetünk, jól érzi magát.


22/L


2023. júl. 29. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Te is elittad már az eszed, már ha volt valaha is.
2023. júl. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez aztán a segítő válasz, le a kalappal.


Te aztán tuti nem iszol soha, teljesen absztinens vagy :D


Egyébként huszonévesen hétvégente inni nem egy nagy dolog, a kérdésemre végülis nem kaptam normális választ, köszi azért a próbálkozást. :)

2023. júl. 29. 00:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom felpezsdült a sörben a hab felböfögte oszt kiokádta. Nekem is volt olyan igaz meleg időben vagy amikor fel volt rázódva a sör. Meghúztam elkezdte tekergetni a belemet böffentettem egyet oszt zsanált kifele az okádás.
2023. júl. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én most mászom ki egy hányós vírusból és sokan is vannak most ebben, de azért drukkolok, hogy nálatok ne így legyen. :)

Egyébként nekem is hányásiszonyom van (amikor most éreztem hogy baj lesz, 1,5 óráig szorítottam le a hányást, hogy ne kelljen kiadnom:)) ), de hidd el, nem olyan rettenetes, sőt, ilyenkor leginkább megkönnyebbülés - bár ezt lehet, hogy az a kemény 1,5 óra mondatja velem, amikor küzdöttem ellene. :D

Pihenjetek egy jót és minden oké lesz.

2023. júl. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Én ís a habra tippelek, délután 1 sörtől hánytam volna, ha megiszom, de csak a szénsav miatt.
2023. júl. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as válaszoló, nagyon nagy forma vagy😂😂

Párom is ezt mondta hogy a szénsav lehetett a bűnös, azóta minden oké vele, elszívtunk egy cigit, semmi baja, jól érzi magát szerencsére.😊


Kedves 4-es, mi márciusban estünk át egy ilyen víruson, én nem hánytam (hála az égnek), hasmenésem volt pár napig, meg lázas voltam. Párom akkor 1x hányt éjszaka aztán jobban volt, csak a hasa ment. Gondolom ha megint ez lenne, most nem érezné jól magát, meg aludna folyamatosan.

Ehelyett jó kedve van, beszélgetünk, most csinálunk vacsit, úgyhogy biztos a sör volt a gond, azóta nem ivott és jól van :)

2023. júl. 29. 01:21
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös, elképzelhető ez a dolog, a szénsav nagyon megküldi a gyomrot. Barátommal előfordult már ilyen eset tavaly amikor meghúzta a sört, utána szintén ez volt a történet vége.
2023. júl. 29. 01:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, én is ugyanilyen vagyok mint te, tehát ilyen hányásfóbiás és én sem hánytam több mint 15 éve. Szerintem nem beteg a barátod, mert nekem eddig életemben egyszer volt olyan, hogy betegség miatt hánytam (8 évesen) de az mielőtt kijött majdnem egy órán keresztül kínzott, úgy fájt a hasam, hogy felülni alig tudtam az ágyon. Meg utána lázam is lett, meg hasmenésem órákon keresztül. Aztán 4 éve szüleimnek volt ilyen, és nekik is hasonló volt. Szerencsére nem vagyunk egy beteges család, több ilyen eset nem is volt. Szóval ha a barátod már most ilyen jól van, szerintem csak a sörtől volt neki baja. Amúgy tökre megértelek, hogy kiírtad a kérdést, amikor valaki hány körülöttem vagy hallom, hogy nem jól van, fáj a hasa én is vagy menekülök attól az embertől minél messzebb vagy bepánikolok, hogy nehogy átadja nekem. 24/F
2023. júl. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as, nagyon megértelek! Nekem az emetofóbiám elég súlyos, minden éjszaka félek hogy hányni fog a párom (annak ellenére, hogy nem beteg). Ez azért van, mert gyerekként éjjel hánytam egy vírus miatt és nem értem ki a mosdóba. De ez kb. 8 éves koromban történt, így 22 évesen is még mindig eszembe jut,szinte érzem a szagát, ízét, brrr.


Majd ha egyszer terhes leszek, nehéz idők várnak rám, úgy érzem😅


Sokan hülyének nézik a hányásfóbiás embereket, mert azt gondolják hogy ez is egy természetes dolog, az élet velejárója... De aki átérzi ezt, tudja hogy mennyire para...


Na mindegy, a lényeg hogy azóta jól van a párom, evett is és mindjárt alszik.😊

2023. júl. 29. 02:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!