Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges lenne, hogy agytumo...

Lehetséges lenne, hogy agytumorom van vagy valamilyen agykárosodásom?

Figyelt kérdés
Nos, ez 5 évvel ezelőtt történt, a semmiből egy nyàron 39 fokos lázam lett, a fejem jobb oldala fájt, de annyira, hogy napokig nem tudtam aludni, folyt a könnyem a fájdalomtól, aztán a semmiből elmúlt, igazából mielőtt ez történt, gyakran elkezdtem elfelejteni dolgokat, olyan durván nem, de nagyon gyakran előfordult, hogy a mondatom közepénél elfelejtettem a mondat végét, na de visszatérve a láz és a jobboldali fejfájás utánra, nagyon durva paranoiám lett, azt hittem kb 3 éven keresztül, hogy elfognak üszkösödni a végtagjaim, senkitől sem kaptam segítséget ebben, szüleim nem vittek pszichológushoz, szégyen, nem szégyen, de elkezdtem egész fiatalon minden hétvégén berúgni, amikor pedig alkoholt ittam kicsit felbátorított, ezáltal mindig egy picit kevésbé éreztem a paranoiàmat, amióta volt a láz egyèbként egyre kevésbé vagyok önmagam, nemtudok sokszor màr választékosan beszélni, elfelejtettem rengeteg szót, tanulni sem tudtam, pedig anno 15 perc alatt hibátlanra tudtam felmondani 3 oldalt, a másik meg hogy azóta is van a memória zavar, néha elfelejtek dolgokat, de csak igy időközösen, mondok egy példát (egyik éjjel hívásoztam egy barátommal és elmondott nekem egy titkot, igaz hogy tök kómás voltam, de másnapra elfelejtettem és a semmiből eszembejutott egy hónap múlva) màr két éve nem iszom, ha valakinek ez szembeszúrna, egyèbkènt sem voltam rászokva az alkoholra, azért ittam mert muszáj volt, tudom az alkohol nem segít, nekem segített, lényeg a lényeg teljesen más vagyok és ez csak romlik, 18 éves vagyok és egy gyerek szintjére kerültem, elfelejtettem főzni, ügyetlen vagyok, még egy kis infó, hogy sajnos már nem tudom kivizsgáltatni, ugye mint mondtam, a szüleim nem támogattak, nem segítettek, amikor 39 fokos lazam volt nem vittek orvoshoz, ezèrt meg más okokból elköltöztem külföldre a párommal, ahol vagyok szállás, nem vagyok bejelentve, nemtudok beteg kártyàt csináltatni, de valahogy ugy erzem kulfolfon folosleges lenne, amig nemtudom a nyelvet, szoval kicsit megvagyok lőve.
2023. aug. 4. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Akkor kellett volna kivizsgálást tenni, amikor ezek a tünetek jelentkeztek.

Láz még nem a világvége, lehetett kovid miatt vagy bármi.

Manapság már több orvos távkezelessel állít fel diagnózist Mi segítségével. Keresel ilyen orvost és kiderül mi a bajod, amit neked kell kideríteni.

2023. aug. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Találgatásokba nem célszerű belemenni. Az információ is kevés hozzá (mert ez a net, nincs vizsgálat, tesztek, képalkotók, stb.)

Ezt csak egy úton lehet kideríteni: háziorvos, aki elküld neurológushoz. Ő kivizsgál, esetleg ad beutalót MR-re, készíttet vérvizsgálatot, csinál teszteket és ezek alapján eldönti a továbbiakat, diagnosztizál.

Teljesen fölösleges bármilyen olyan gondolatot gyártani, hogy agytumorod lehet, vagy agykárosodásod, úgy, hogy nem vagy kivizsgálva. Szóval ennek nulla pozitív értelme van így!

Az orvosi kivizsgálás után fogsz olyan információkat kapni, amire szükséged van. Valahogy jó lenne mielőbb ezt megoldanod.

Jó egészséget kívánok!

2023. aug. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ami egy kicsit felbátorított az agyadat is károsította, ehhez az óvodás bárányhimlődnek semmi köze
2023. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha agytumorod lett volna már nem élnél.

Inkább demencia lehet. Vagy akkor kaptál agyhártyagyulladást és a szövődményei ezek a tünetek.

2023. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A leírt tünetek inkább valamilyen átélt vírusfertőzésre utalnak, ami idegi károsodást okozott és talán a vírus még mindig benned van.
2023. aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy mondat?
2023. aug. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd mindenféleképpen megoldom h kivizsgáltathassam, utolsó neked meg ahogy látod, igen ez 1 mondat, arra hajtottam hogy át tudjam adni a mondanivalómat, a helyesség nem igazán érdekelt
2023. aug. 5. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!