Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A házi fémdetektor használata...

A házi fémdetektor használata káros? Mivel működik? Olyan helyen voltunk, ahol ilyet használtak, és a gyerekek avval szórakoztak, hogy egymáshoz tették. Mire észrevettem, gyermekeimhez is többször odatették. Féltem őket!

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 06:07
 1/7 anonim ***** válasza:
2010. okt. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!

És ez a mágneses tér nem káros? Bocsi a kérdésért, de azt tudom, hogy az elektromágnesesség nem jó a szervezetre, és ez ugye többször a hasához, testéhez közvetlenül oda volt irányítva. Fizikából nem vagyok nagy toppon:-)Kicsik a gyerekek még. Későbbi hatása sem lehet?

2010. okt. 16. 08:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy mivel a gyerekek a szobában játszottak vele, sok fém volt, így be is jelzett, miközben odatartották egymáshoz, így vettük észre. Még aggasztóbb számomra, hogy működés közben volt a közelükben. Így nem rosszabb??? Kérlek, írj ha tudsz!
2010. okt. 16. 09:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Aggodalomra semmi ok, az elektromágneses tér nem bánt.
2011. júl. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Lassan 1 év telt el azóta, hogy ez a dolog történt, és még mindig nagyon aggódok, hogy kárt okoztak egymásnak a gyerekek.

Későbbi hatása sem lehet ennek a dolognak? Nézték egymás fülbevalójának csipogását, így a fejükhöz is tették, nézték a gombot a nadrágon, így a hasukhoz. Kicsi még 2 éves sem volt:-( Aki tud valamit erről, tájékoztasson légyszi!

2011. szept. 1. 10:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Na túlélték? :)
2014. nov. 28. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Röcsögei Péter ***** válasza:
Atyaég! Gyereket csinálni bezzeg tudtál. Mondd, miért van, hogy mindig engem néznek le a lányok, mert jártas vagyok a körülöttem lévő dolgok működésében? Nem szükséges talán egy pasinak, hogy értsen ezekhez? Miért nincsen párom 37 évesen, ha én ezektől a káros dolgoktól meg tudnám védeni a családomat, illetve tudnám, hogy mi biztonságos, és mi nem? Csak a sportteljesítmény ami számít nektek egy férfiban, de ez már idejét múlt lesz lassan, mert a kényelmi kütyük veszélyeihez fel kell nőnötök agyilag is, és vagy gondolkodtok, vagy találtok olyat, aki segít és védelmez ebben az új dzsungelben. Nem, nem lesz baja a gyerekeknek tőle. Ha a mikró előtt 10cm-re nézik a kaját, ahogy forog benne, attól inkább lesz bajuk.
2018. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!