Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kedves Csoporttagok! Túl...

Kedves Csoporttagok! Túl vagyunk a párommal az első pár vizsgaton. Páromnak nagyon alacsony spermiumszámot állapítottak meg, nálam az AMH szint 0,46 lett. Tényle már csak lombikra van esélyünk?

Figyelt kérdés

Természetes teherbeesésre már nincs? Javítható ez az eredmény?

Jelenleg Novafam méhpempő kapszulát szedünk. + C,D vitamin. Kérlek írjon, aki hasonló cipőben jár, járt. Hasonló eredményekkel. Előre is köszönöm a válaszokat.



2023. aug. 6. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia, a férjemnek 3M /ml volt. Herevisszer műtét után normális eredménye lett. 4 alkalommal sp. teherbe is estem az elmúlt 7 évben (nem szültem még 4 gyereket… sajnos...)


Sajnos a te AMH-d viszont elég alacsony, nekem 1,9.


Mi most kezdjük az első lombikot, szeptemberben mert most 2 éve már teherbe sem sikerül esnem, nálunk biztosan a ffioldali meddőség az ok. :(


Nekem azt javasolták igyak fehérjét meg egyek Q10-et meg C vitamint az segíthet.

2023. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom, hogy nem sikerültek a korábbi terhességek. :(

Mi holnap fogjuk hívni Győrben a Kaálit időpontért.

Én 28 éves vagyok, párom 34.

Nagyon stresszes a munkakörünk.

Az én orvosom azt mondta, hogy mielőbb menjünk meddőségibe, mert rosszak az eredményeink. Bízom benne fognak tudni segíteni.

2023. aug. 6. 23:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem, hogy az AMH szintet nekem a 6. ciklus napon vette le az orvos.
2023. aug. 6. 23:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Köszi szépen, hála istennek egy gyermekünk van már, ő spontán fogant, nemsokára 6 éves lesz.

En már sajnos 40 leszek hamarosan. :(

Mi még tavaly ősszel jelentkeztünk be, de errefelé kb. fél évvel későbbre adnak eleve csak konzultációs idopontot. (Szegedre járunk be)


Én most előre megcsináltattam szinte minden vizsgálatot, mert itt nagyon sok a várakozási idő és azt mondták a tapasztaltabbak, hogy elfogadják a vizsgálatokat.


Ha nagyon sokára kaptok időpontot érdemes utána járni, hogy mit kérnek a győriben és elkezdeni nektek is a vizsgálatokat.


Szerintem ne aggodj egyébként az AMH-n, ettől még simán összejöhet kis segítséggel.

2023. aug. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon aranyos vagy! Sok sikert mindkettőnknek a babákhoz! 😊 majd ha még erre jársz később, írj, hogy mi történt veletek? ( pár hónap múlva) kitartást!
2023. aug. 12. 16:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Még annyit elfelejtettem, hogy mi most augusztus 16-án kaptunk időpontot a Győri Kaáliba, óriási szerencsénk volt, mert vissza mondta egy pár, pont pár perce, amikor hívtam. Bízom benne minden jól fog zajlani.
2023. aug. 12. 17:38
 7/7 anonim ***** válasza:

:) oh, szuper szerencsesek vagytok akkor.


Köszi szépen. Biztosan minden rendben lesz, én szorítok!


Jelentkezem majd.

2023. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!