Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beképzelt terhesség?

Beképzelt terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Sajnos szinte minden hónapban eljátszom magammal, hogy terhes vagyok, mindig beképzelem a hányingert ,vagy esetleg a stressz miatt van hányingerem.A derekam az ténylegesen leszakad de Menstruáció előtt vagyok 4 nappal, ami nekem szokott késni.Párommal mindig védekezünk, egyszer sem szakadt ki a gumi.Viszont 2-3 hete volt egy bakteriális fertőzésem valószínű a Balatonban kaptam el valamit, de ez kezelve lett orvosi utasításra.Egyébként semmi más tünetem nincs , a hasam szúrkál de ott ahol mensi előtt szokott és ma kezdte el.Szerintetek várjam meg a menstruációt?Vagy kellene aggódjak így?Párommal július 23.án volt az utolsó együttlétünk természetesen óvszerrel
2023. aug. 8. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz menj, lehetőleg szexuálpszichológushoz, mert láthatóan nem vagy még elég érett a szexuális életre annak ellenére, hogy műveled.
2023. aug. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért is ne lennék? Azért mert aggódok szerintem sokkal jobb minthogy hirtelen egy gyerek hulljon a kezembe, amúgy is vannak így páran nők akik beképzelik a tüneteket és teljesen terhesnek érzik magukat😀
2023. aug. 8. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ha minden hónapban eljátszod ezt magaddal, az nem fokozott, egészséges óvatosság, hanem kezelendő paranoia...😀😀😀
2023. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért is ne lennék? - mert hónapról hónapra értelmetlen hülyeségeken kattogsz, azért.


A barátod azért elmehet benned, vagy az óvszer ellenére sem? Mert van itt nemegy nemkettő olyan kényszerbeteg nő, akiben el sem mehet a csávója annak ellenére, hogy gumiznak vagy gyógyszert szed.


Amit te csinálsz egyértelműen kóros szorongás, és ez előbb-utóbb tönkrevágja a szexuális életeteket is.


Én legalábbis 100% nem lennék együtt ilyen nővel, aki állandóan ezen parázik.

2023. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!