Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi esély van hogy el kaptam ?

Mennyi esély van hogy el kaptam ?

Figyelt kérdés

2 éve heroin függő vagyok kisebb leszokási kísérletekkel.

Legutóbb együtt lőttünk be magunkat az egyik haverommal sajnos egy tűt használtunk együtt.

Mint utólag meg tudtam róla hogy Hepatitis C-je van illetve az Hív tesztre még vár .

Nagy esélye van szerintetek hogy el kaptam ?

Érdemes lenne el menni tesztre ?



2023. aug. 10. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legérdemesebb az lenne, ha leszoknál, nem kisebb kísérletekkel, de... Igen, a saját érdekedben erősen ajánlatos lenne biztosra menni, ha már ennyi eszed volt (már bocs).
2023. aug. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég nagy az esély. Eleve a drog miatt az immunrendszered sem működik megfelelően. Hát jól elintézted magad.
2023. aug. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmazzunk úgy, hogy minden esélyed megvan arra, hogy mégjobban elcseszd ezzel az életed.

Ha ettől nem rettensz meg annyira, hogy azonnal lerakd, akkor mi?

Orvos, addiktológia, rehab, terápia

2023. aug. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom hülye voltam

Le szoknék én ha tudnék csak sajnos nagyon gyenge vagyok hozzá

El hihetitek próbáltam már rengetegszer

2023. aug. 11. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy abból a 2 év herkázásból nagyon gyorsan lesz 5 majd 10 év, és az a minimális akaraterőd is szépen elfogy, ami ma még megvan.
2023. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el szűrésre és kiderül. Amúgy lehetne annyi eszed, hogy nem használsz közös tűt, azon a 150 forinton nem múlik semmi. Inkább használd a sajátodat többször mint másét. Herkáról leszokni meg a legtöbb ember csak bentlakásos intézményben tud, másfél éves rehab programmal. Neked is ezt ajánlom.
2023. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj elvonóra. Nem értem, hogy miért illegális itthon az ibogain
2023. okt. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!