Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drog rehabot, ahol nem kell...

Drog rehabot, ahol nem kell imádkozni és azt csinálom, amit szeretek, valaki ajánl?

Figyelt kérdés
számítógépen folyó zenei munkálatok miatt kérdezem, nem szívesen hagynék fel ezzel a szenvedélyemmel is, másképp nem menne

2023. aug. 11. 06:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
Hogyan köteleznek bárkit is imára? Az tény, hogy az ilyen helyeken alkalmazkodni kell a szabályokhoz és az alapelvekhez, de melyik ilyen elvonónak kritériuma az imádkozás? Tényleg nem tudom, komoly a kérdés.
2023. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kb az osszes egyházi temaju, akikkel lattam interjut hogy lejottek a drogrol az osszes vallasos lett a rehabon. Ez viszony befolyásolás, és nem csodálom, ha a kérdezőnek herótja van tőle
2023. szept. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

12.

Egyik drogról a másikra...

2023. szept. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát ja. Anélkül is le lehet rakni, hogy megtébolyodsz
2023. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na igen, ez elég nagy kontraszt, ilyenkor hol van a nagy vallászabadság vajon, hogy mindenki vallása elfogadható, és el is kell fogadni mert a törvény megbüntet ha nem? Ja, hogy az ateizmus az már máglyára való és "kiimádkoztatják", értem, vagy nem.. :D :D
2023. szept. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kb az összes rehab rád akar tukmálni egy vallást. Nem azokkal van bajom, akik vallásosak, de senkire ne legyen ráerőltetve. Ahhoz meg hogy valaki ne drogozzon, nem kell istenhit. Van az a mondás, hogy ne vessz el abba ami nincs. Ez nálam a drogra is, meg a hitre is vonatkozik.
2023. szept. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálad a pont, teljesen igazad van. Ha valaki drogfogyasztó, az vallásosan is az, ha meg nem vallásos és drogfogyasztó nem a hittől lesz "jó ember", ez mese, benne van a nevében, hogy "rehabilitáció"tehát attól. Kíváncsi lennék ezekre az intézményekre hányan lennének gyógyultak ha nem lenne semmi más csak imádkozás. :D
2023. szept. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!