Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyebbe tudom tenni valamivel...

Melyebbe tudom tenni valamivel a hangom ha gymbeames AlphaMale TestoBooster tesztoszteronfokozót szedek? vagy legalábbis hatással tud lenni rá, a mélyítésére?

Figyelt kérdés

két hangom van egy gyerek, és egy "átlag". ez érdekesen hangozhat de a gyerekhangszint az alap a mindennapokra de tudom befolyásolni hogyha nagyon akarom az "átlag" legyen, de akkor az elég para mert olyan mintha egyik mpról a másikra egy másik ember lennék. ezt szeretném valahogy korigálni.

18f, szoval lehet vagy késik a mutáció bekövetkezése, vagy elakadt...

egyebkent több éve gyúrok, szedtem már fehérjeporokat, és kreatint szóval akár még csakúgyba is jól jönne még valami


2023. aug. 17. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:
kizárt, semmilyen legális, sima boltban kapható dolog nem fogja növelni a tesztoszteron szintedet
2023. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!