Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most jutottam el oda, hogy...

Most jutottam el oda, hogy tesztoszteronfokozókat használjak és az érdekel, hogy ezeknek a hatása elmúlik miután abbahagytam a szedésüket?

Figyelt kérdés

Nem kell semmi extrákra gondolni, csak ZMB6 (más néven ZMA), tribulus terrestris és DAA (D-aszparaginsav), amiket akarok. Február óta járok edzőterembe, azóta 24 kilót fogytam (ez volt az alja, azóta jött fel izom), sokat változott a testalkatom és a kinézetem is, betartom a kajálást és az edzést, plusz szedek alap kiegészítőket.


Bevallom az is zavar, hogy a korom ellenére eléggé kölyökképű vagyok és viselkedésre sem vagyok olyan férfias, amilyen szeretnék lenni, és ezt egy ideje annak tulajdonítom hogy alapból valahogy átlagnál alacsonyabb a tesztoszteronszintem (még most az edzés és egészséges életmód ellenére is).


Tapasztalatok?

25/F


2018. nov. 27. 18:45
 1/2 palilaci ***** válasza:

A tribulust es a DAAt probaltam. Mindkettot 2 honapig szedtem, dupla dozisban.

Konkluzio: penzkidobas. A tribulus talan mukodhet egy 40+os embernel, a DAA viszont tuti kamu. Olvastam meg multkor egy sportorvosi cikket, abban volt egy tanulmany ami kifejtette miert nem mukodik.

ZMB6 sima magnezium+cink+b6. Ha alapbol szedsz multivitamint es asvanyi anyagokat, akkor ez is felesleges. Artani nem art, de semmi pluszt nem ad.


Ami nekem bejott: eroemelo stilusu madcow es texas method edzesterv + kuzdosport (vagy intenzivebb kardio) es emelt zsirbevitel megspekelve mega dozisu d3mal. Jobb kozerzet, tobb ero es libido, pihintetobb alvasok.

2018. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tök felesleges 25 évesen, plusz ezek eleg gyenge cuccok. Én is szedtem a tribu+daat honapokig de kb semmi pluszt nem adtak. Egy kicsit energikusabb voltam de az is lehet csak placebo
2018. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!