Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék tesztoszteronfokozót...

Szeretnék tesztoszteronfokozót szedni. Mi erről a vélemény? Többi lent.

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és edzek már lassan 3-4 hónapja. Szeretném kicsit feldobni az edzéseimet, hogy jobban menjenek, tovább bírjam stb, ehhez találtam a neten tribulus tesztoszteron fokozó tablettát.

Egyébként edzések után-előtt nem szedek-iszok semmit. se fehérjét, se bcaa-t, se semmit, szerencsére jó a genetikám és gyorsan fejlődök.


Kérlek írjátok le a véleményeteket a tribulusról.

Mik a pozitív hatásai?

Ha valaki szedi mennyire lesz kihatással esetleg a hormon háztartásra, vagy a szexuális életre?

Mikor szükséges szedni?

Mik a negatív következmények amik bekövetkezhetnek?



2021. jan. 5. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: fölösleges, 23 évesen semmire sem lesz pozitív vagy negatív hatással, a pénztárcádon kívül.
2021. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En hasznaltam,kb semmit nem ereztem tole, hogy most akkor jobb lenne. Talan inkabb a creatint szedd
2021. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Folosleges.. En semmit se ereztem 1 doboztol. De mas testo fokozotol se. 29f
2021. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hova akarsz te 23 évesen tesztoszteront fokozni?Még ha 40 lennél de bőven nem kell félned attól hogy lankadni fog.Főleg ha gyorsan fejlődsz,akkor még megérteném ha elakadtál volna de így meg teljesen értelmetlen,inkább vegyél fehérjeport az sokkal hasznosabb.
2021. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csakadekaszuszi
2021. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!