Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Más is próbált már huszonévese...

Más is próbált már huszonévesen tesztoszteronfokozó táplálékkiegészítőket? Úgy érzem felrobbanok

Figyelt kérdés
Tudom én is több helyen olvastam, hogy ezeket idősebbeknek ajánlják, de kíváncsi voltam, ezért az előző rendelésemhez hozzáadtam Tribulus Terrestris tablettát (napi adag 1200 mg), MACA kapszulát (1200 mg) és DAA port (2000 mg). Közismert, olcsóbb gyártó termékei, lebontva egy havi adag a 3-ból együtt 5 ezer forint körül van. A szexuális vágyra voltam kíváncsi, hogy milyen hatásai vannak ezeknek erre. 2 éve jártam edzőterembe, illetve most november óta itthon edzek heti párszor. Egészséges vagyok, vékony-átlagos alkatú. Hát kb 1 hét alatt elég durva hatása lett. Eddig olyan heti 5x kívántam a szexet/maszturbálást, ez most olyan heti 10-re simán felugrott. Más is kísérletezett már ezekkel? Mit tapasztalt?
2021. febr. 28. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Én csak kipróbáltam, mert hosszú távon pont az ellenkezőjét éred el vele mint amit akarsz.

2 hétig teszteltem. Sokkal inkább voltam produktív. Edzéseken jobban oda tudtam tenni magam, de vagy 3x büdösebb is lettem. Az agyam folyamatosan a barátnőmön pörgött.

2 hét után amikor befejeztem, akkor viszont pont annyit vett el mint amennyit adott.

2021. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ertelme a legalis cuccoknak. Csak placebo. Foleg tiniknek.
2021. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Amig fiatal vagy a tested ha egészséges megtermeli amennyi kel. Felesleges ezzel felborítani az egészet.
2021. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gartulálok, ezek szerint kiválló hatással van rád a placebo :D
2021. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!