Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lézeres benőtt köröm kezelés...

Lézeres benőtt köröm kezelés tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Akinek volt már, mennyi idő a gyógyulás? Mennyire hatékony hosszútávon? Egyébb megjegyzés róla? Köszi előre is
2023. aug. 22. 07:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2018-ban vagy 19-ben volt, már nem emlékszem pontosan! Előtte nagyon sokat küzdöttem és évekig húztam, mire rávettem magam! Kicsit kellemetlen volt az előtte beadott innekció, de magát a műtétet már egyáltalan nem érteztem! A gyógyulás kb. 1 hét volt! A mai napig úgy gondolom életem legjobb döntése volt, azóta egyszer sem volt ilyen problémám (régebben felváltva volt mind a két lábamon, a műtétkor éppen csak az egyik volt így csak azt műtettem meg). Ha bármikor kijönne újra a másik lábamon is, azonnal mennék gondolkodás nélkül!
2023. aug. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jól hangzik. Nekem is visszatérő probléma, de most az elmúlt 1 évben bedurvult és nem akar múlni bármit csinálok, mind a 2 nagylábujjamnak annyi, szóval vagy ez, vagy a sebészeti, de azt tudom, h sokkal rosszabb. Megcsináltatom akkor ezt a lézerest.
2023. aug. 22. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!