Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy...

Létezik olyan, hogy egy oltást se vettem fel, és nem voltam covidos se?

Figyelt kérdés
Oltatlan vagyok, és nem voltam beteg egyszer sem. Nem barlangban élek. Tömegközlekedést használok stb…
2023. aug. 23. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt most jól elkiabáltad.
2023. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Létezik igen. Én is ismerek ilyen embert. Még egyszer sem kapta el oltás nélkül, míg aki be van oltva az már vagy négyszer is elkapta. Amúgy tényleg, lehet nem kellett volna kiírni ezt a kérdést hahahahah
2023. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűbb, hogy átment rajtad tünetmentesen. Ha érdekel, ellenanyag vizsgálattal ki lehet deríteni.
2023. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Létezik. Mert én szintén nem voltam covidos és nincs egyetlen oltásom sem. A valóságban maradtam szerencsére.
2023. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Biztos letezik, de miert gondolod, hogy nem voltal tunetmentesen fertozott? Egyebkent pedig nem az immunrendszer faszasagan mulik csak, sok tenyezo van. Nyolcvan folotti anyosom lerobbant allapotban covid pozitiv volt es nem volt beteg, mas meg fiatalon, erosen lelegeztetogepre kerult.

Ezek a variansok mar nem olyanok amugy. Es sok betegseg, ami ellen gyerekkorban beoltottak, az oltott emberek immunitasatol enyhebb lett. Mikor pedig Indiaban, Afrikaban nem oltanak, uj vallfajok elednek fel, gyermekbenulas pl.

2023. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Mindig akad néhány ember, aki immunis az adott betegségre. Meg vannak, akiken tünetmentesen megy át.
2023. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne létezne? 8 milliárdból az 1 milliárdot sem érte el 3 év alatt a regisztrált fertőzöttek száma sem. Ha csak nem Nyunyóka néni böszmeségeit vesszük alapul, senkinek nem volt kötelező megfertőződnie. 😄 És nyilván nem is fertőződött meg mindenki.
2023. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam el. Nem meglepő, tekintve, hogy az egész világon nagyon kevesen kapták, az emberiség összlétszámához viszonyítva.
2023. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok a legveszélyeztetett korosztályból.

A covidosoknak én vásárolgattam be .

2023. aug. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mikor fogják már fel az emberek, hogy az oltás nem arra volt, hogy ne kapjuk el, hanem arra, hogy ha elkapjuk, akkor ne dobjuk fel a talpunkat?

Amúgy simán lehet, hogy nem kaptad el. Nagyon sokan nem kapták el.

2023. aug. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!