Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Felnőttkori gyulladt pattanáso...

Felnőttkori gyulladt pattanásos arcbőrre nektek bevált bármi is?

Figyelt kérdés

[link]


Szeborheás ekcéma, ilyesmi, csak még mellette gyulladt pattanásos.

Voltam jó drágán magándokinál is, írt krémet, meg antibiotikum kúrát. Amíg beszedtem az antibiotikumot, addig szépen letisztult, aztán ahogy elfogyott, kezdődött minden újra.


Plusz a patikában kapható összes gyógyszerészek által ajánlott készítménnyel próbálkoztam már, krémek, arcszes, arcfetőtlenítő, minden.


Van akinek használt bármi is?


2023. aug. 25. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi. Szintén amíg szedtem a gyógyszert letisztult, amint abbahagytam 2-3 nap múlva ugyanolyan. Minden kencén túl vagyok már, a gyógyszertáritól a bioig, semmi, még csak egy kicsit sem. Akneroxid gél ugyan bevált a pattanásokra, de nem akadályozza meg az újak kialakulását. A pattanások mellett ráadásul még ömlik is a zsír a bőrömből. Cukorterhelésem rendben, hormonvizsgálaton minden rendben. Ez van, már tehetetlen vagyok.
2023. aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, névről meg csomagolásról is ismerős ez a kence amit írtál, tuti hogy próbáltam azt is. Hát ez nem túl bíztató. :/
2023. aug. 25. 09:40
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen volt de sajnos a külsőleg használt dogok csak átmeneti javulást hoztak teljes életmódváltás növényi étrent tette rendbe
2023. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez most valami burkolt militáns-vérvegán térítési kísérlet?
2023. aug. 25. 11:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
isten ments én nem vagyok vegán, de legalább kipróbálnád ha meg nem akkor te tudod, kivúlröl hiába kenegeted akármivel ha belül van a gond , de ezt börgyőgyászok is mondják hogy belső folyamatoktól is lehetnek a bőrön gondok
2023. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!