Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A magyar kormány miért nem...

A magyar kormány miért nem tesz valamit a korona vírus helyzet kapcsán? Már a who is figyelmeztet az újabb variáns veszélyességére, a kormány mégsem cselekszik pedig máshol már tesznek meg fékező intézkedéseket!

Figyelt kérdés
2023. aug. 25. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol tesznek intézkedéseket?
2023. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Hol?


Megy az újabb nép hülyítés..

(Mármint arra gondolok, hogy majd 8-tól kijárási tilalom lesz, mert jaj terjed a covid, persze az nem baj, ha a tescoban 800 ember harcol reggel a cukorért.

2023. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Majd megint egyszer péntek este bejelenti Orbán, hogy hétfőtől a nem létfontosságú boltok és szolgáltatók bezárva, gyerekek számára online oktatás lesz, sport- és kulturális rendezvények elmaradnak stb.
2023. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Mi? Már megint elakarják ez a baromságot?? Nem volt elég 2 éven át hülyére venni az embereke?!
2023. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
#4 *elakarják kezdeni*
2023. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%

Aztán mit csináljanak? Ha megint felfújják a dolgot, meg sem lehet majd mozdulni az áruházakban. Megint ne engednék be a turistákat? Te sem hiszed el, hogy ilyet tennének. Tarts távolságot. Ja, ez mondjuk egy jobb utcán megoldható, esetleg üzletben, de villamoson, buszon, metrón, héven aligha, akkor meg olyan mindegy. Maszk? Én hordom, de csak az arcproblémám elrejtése végett. Néhány éve fejeztem be a sulit, a diákok közül rajtam kívül egyetlen ember sem volt, aki nem szarta le a maszkhordást, én is csak a már említett bőrgondom miatt. De mondok jobbat, télen nemhogy maszkot nem hordtak, ablakot sem nyitottak, mert egyrész hideg volt, a fűtés későn jött, el is romlott, és egy ideig kevés is volt, aztán annyira túl sok, hogy majd megfulladtunk, de még így sem nyitottak ablakot, csak kinyúltak cigizni. Aki a barátaival akar találkozni, az fog. Aki bulizni akar, megtalálja a módját. Aki inni-enni akar a másikéból, megteszi. AZ online oktatás felemás, hol működik, hol nem, ki tud otthon koncentrálni, ki nem. Nekem jó volt, tanultam a vizsgáimra és el tudtam kerülni azt a sok állatot, de nem volt így sem tökéletes, és némely tanár teljesíthetetlen idejű tesztet csinált a puskázás elkerüléséért (10 perc alatt 3-4 oldal kifejtős és gondolkodó kérdésekkel + a többi jelölgetős, amiknél szintén nem árt, ha az ember gondolkodhat). Aki fejből tudta az évszámokat, egyedül neki sikerült négyesre, szerinte sem volt elég, a többiek pedig úgy tudták később megcsinálni 2-4-re, hogy privát oszt. csoportban képernyőképezték a válaszokat, de azokat is alig lehetett elolvasni, lejárt az idő. Legtöbbün majdnem megbukott év végén, mert ezek a dolgozatok adták a jegyeket, de rendesen elolvasni nem tudtuk.


És már egyszer évekig tartott, mire azt lehet mondani, hogy lecsengett, a mindennapok részévé vált, hogy létezik covid, ez van. Nem fognak tudni mit tenni, mert nem lehet.

2023. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Létszámleépítés van! -Minél többen döglenek bele, annál kevesebb nyugdíjat kell kifizetni, annál kevesebb embert kell egészségügyben ellátni.
2023. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

7-es!

Ha azt akarnák, hogy minél többen dögöljenek bele, akkor jönnének az intézkedések.

2023. aug. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Még nem látnak bent nagy üzletet.Kívárásra játszanak,mint mindenben .
2023. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Seholsem tesznek semmit :D Tesztelsz, ha akarsz, otthon maradsz ha nem, nem.

Senkit nem érdekel már a járvány.

2023. aug. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!