Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy...?

Mi lehet az oka, hogy...?

Figyelt kérdés
Az van, hogy ha nem magamtól kelek fel, hanem ébresztőre vagy csak valami megzavar és nem alszok vissza, akkor rendszerint kb félóra-óra múlva mennem kell kakilni. Van, hogy otthon direkt elintézem, normál adag kijön és mégis mire beérek munkába, kb 1 óra múlva ismét mennem kell és ugyanúgy normál adag jön, pedig előzőleg megvolt a kiürülés érzése. De ha magamtól ébredek fel, akkor gyakran van, hogy egész nap nem is kell. Ez így van már évek vagy évtizedek óta, csak még soha nem kérdeztem meg senkitől. Mi lehet ennek az oka? Van valaki hasonlóan?
2023. aug. 31. 07:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt a stresz okozza, - az ébresztôd zaja felébreszt, ès izgalmi állapot lèp fel, amikor felriadsz az is ugyanolyan izgalmi állapot, amely rá megy a beleidre ès azért kell menned rövid idôn belûl szèkelni. A munkahelyen pedig megismètlôdik ez az állapot ujra. Idegi alapon van. Nekem is hasonló, ha izgalmi állapotba kerûlök,pl. Orvos elött, biztos, hogy mennem kell rövid idôn belûl. Ha viszont nyugot vagyok inkább szèkrekedèssel kûzdôk.
2023. szept. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!