Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok sírni?

Miért nem tudok sírni?

Figyelt kérdés

34,-éves család anya vagyok,és sok mindenen keresztül mentünk már( rosz) sokat sírtam elbújva amikor már azt momdtam elég nem megy tovább,hogy a lanyom ne lássa..

Aztán meg nyugnyugodtam és hajtottunk tovább.. a férjem sem tudta sokszor hogy sírok..

De egy ideje nem tudok sírni.. nem szedek semmilyen nyugtatót,se semmit,nem dohanyzom,és nem szeretem az alkoholt..

És az a bosszantó ebben,hogy a mellkasom nyom,fáj,...és több napig,kattog az agyam,aludni is alig tudok,így,amikor már nagyon ki vagyok bukva max pár könnycsepp és annyi,de nem múlik el a bennem lévő fájdalom,stresz.. Van erre valami megoldás?

A GÚNYOLÓDÓ/KÖTEKEDŐ KOMMENTELŐK LAPOZZANAK!


2023. szept. 4. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szakember.
2023. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi lehet az oka ennek a sok feszültségnek ami benned felgyülemlett, de nekem van egy módszerek, ami számomra segített...persze hülyén hangozhat..de na. Leírom. Nagyon fontos ismerned a fájdalmaid okát. Én vásároltam a kínaiba pár olcsó porcelánt és olyan helyre mentem ahol nincsenek emberek..de van jó kemény aszfalt :)) Aztán jól odavágtam a porcelánokat. Egyenként. Közben persze szidtam a fájdalmam okát..Végül összeszedtem a darabkákat..biztonságos tasakba, leragasztoszalagoztam és dobtam.. Hátha segít...de valóban szakember kellene..
2023. okt. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!