Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez a kezemen?

Mi lehetett ez a kezemen?

Figyelt kérdés
Arra figyeltem fel, mintha ott lenne valami, mire odanéztem azt láttam hogy kidudorodott az ér a kézfejemen, majd 2 másodpercre rá eltűnt, mintha továbbhaladt volna "valami" az érben. Nagyon furcsa volt. Olyan mintha valami kis állatka lett volna benne, ami aztán "ment tovább". Egyébként semmi bajom. 36f
2023. szept. 6. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csak magát az eret láttad? És ahogy felemeled a kezed, visszamegy az ér mert kimegy belőle a vér amivel megtelik ha le van engedve.
2023. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az asztalra volt rakva a kezem, vízszintesen, minimálisan mozogtam.

Milyen az hogy a vér "le van engedve"?

Ilyet még sosem tapasztaltam, pláne nem magamon. Kicsit megijedtem.

2023. szept. 6. 23:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyi hogy függ attól is, mennyire van meleg, kitágulnak az erek, de akkor is jobban előjönnek, ha nem mozgatod a kezed egy darabig, aztán mikor megmozdítod, jobban áramlik a vér, jobban beindul a keringés, és kimegy a felgyűlt vér, és nem domborodik ki már az ér. Ez teljesen normális jelenség.
2023. szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!