Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez pánikroham, vagy valami...

Ez pánikroham, vagy valami más lehetett?

Figyelt kérdés
Másodjára fordul elő, hogy az éjszaka közepén egyszer csak arra ébredek, hogy brutálisan dobog a szívem, elviselhetetlen szinte, olyan erősen érzem. Eközben kicsit szédülök, ver a víz, de fázom és remegek is egyben. Semmi különös nincs ami kiváltaná, mivel mindkétszer alvás közben jött rám. Bejelentkeztem már kardiológushoz, de kíváncsi lennék aki esetleg tapasztalt ilyet/hasonlót mi lett a vége. Az interneten annyi mindent olvasni, még szívinfarktus jele is lehet azt írták.. Mivel elmúlik 1 órán belül, ezért mentőt nem hívtam, gondoltam elég ha rendelésre bemegyek, akkora baj csak nem lehet?! Köszi a válaszokat!

2023. máj. 5. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A pánikroham nem kelt fel az álmodból.
2023. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De, felkelt.
2023. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sokat szoktam általában éjszaka felkelni, szóval lehet nem ez keltett fel, csak ahogy felkeltem úgy kezdődött is, nem tudom ezt így pontosan megállapítani.
2023. máj. 5. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem kelni szoktal hanem ebredni! Miert nem lehet ezt a ket szot normalisan hasznalni?
2023. jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!