Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám túl tenni...

Hogyan tudnám túl tenni magamat a felesleges kilóktól?

Figyelt kérdés

Igazából csak annyi hogy egy úgy közösségben kerültem edzések miatt és ott minden fiúnak lapos hasa és kockás hasa van nekem meg sör hasam van (85 kiló vagyok)

Meg nem kerültem oda hogy le vegyem a pólómat de arra is sorra kell kerülnie mert vizes edzésekről van szó mivel én nagyok ott az új fiú, a leggyengébb lánc szem

Tegnapelőtt is voltam és már akkor rólam suttogtak és már az is nagyon bántó is irritáló volt

De azon túl tettem magam

De azon hogy ki fognak nevetnek mert “dagadt” vagyok azon nem fogom tudni túl tennem magam

Valakinek esetleg van valami tippje vagy ötlet hogy ne eljem meg egy újabb traumának ezt? :)


2023. szept. 9. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
85 kiló vagy, milyen magas?
2023. szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem azért fognak kinevetni, mert van rajtad egy pici túlsúly. Inkább amiatt, ahogyan kerékbe töröd a magyar nyelvet.
2023. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre mit is mondjak? Ahhoz, hogy neked is lapos, kockahasad legyen, minimum 1 év kemény edzés kell, és diétázás. Minél fiatalabb a társaság, annál nehezebb elkerülni, hogy csúfolódjanak. Engem is úgy hívtak általános iskola alsó tagozatban, hogy ca-ca koca, mangalica! Képzelheted, hogy ennek mennyire "örültem"? Pedig nem is voltam olyan nagyon kövér. De a többiek mind soványabbak voltak. Idősebb korban már nem foglalkoznak ilyen gyerekes dolgokkal, akkor már megszűnt. Én kerékpárversenyző barátomat kísértem edzésekre, majd több éven át úsztam, és kockás hasam soha nem lett. Aki ilyen alkat, az ilyen is marad. Maximum megközelíti a laposat, de a pocak marad. 16 -24 éves korom közt azért viszonylag jól néztem ki. Ehhez erősen hozzájárult a serdőlú kori nyúlás, és a kemény edzések. Amikor udvarolni kezdtem, az anyósjelöltem mindig kó koszttal várt, szerintem már az esküvőnkre elértem az egy mázsát, pedig a katonaságtól 80 kiló körüli súllyal szereltem le. (Én 180 cm magas vagyok)
2023. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez milyen nyelven volt?
2023. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Titkosírás. Néha a szomszédos betűk lettek véletlenül lenyomva. Sötét van, Nem tudok vakon gépelni. Ha a kezemet nézem, nem látom a monitort. A többit fejtsd meg.
2023. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!