Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájdogál, beszúrkál a szívem....

Fájdogál, beszúrkál a szívem. Nem folyamatosan de egy nap többször is egy pillanatra. Bajt jelent?

Figyelt kérdés
Van hogy egy nap többször is fájdogál,beszúrkál a szívem. Amikor ilyen napok vannak elég nyomott és fáradékony is vagyok. Az elmúlt 3 hónapban 2x is voltam kardiológusnál magánban és egyszer nem magán rendelésen.. Csinaltak szív UH-t, EKG-t Fizikális vizsgálatot és hála Istennek minden doki azt mondta, hogy nincs szív eredetű bajom. Egészséges a szívem. Voltam egyébkén más vizsgálaton is, ide értve a tüdőgyógyászatot, voltam mellkas rtg-n, megjártam a háziorvost is. Mindenhol minden eredményem jó (sine morbo) ... Mégis akkor mitöl lehetnek ilyen érzések rajtam?

2023. szept. 9. 22:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Oke. 150/80 a vernyomas es szerinted nincs igazan baj ha rastresszelsz, mennyi ideig stresszelsz ra?


90-es pulzus amugy meg nem veszes.


Azert tudjad az ertekeket a vernyomas meron 3 ereket latsz (3 nagyobbat), ezek sorrendre systolic/diastolic/pulzus. Eszerint olvasd oket.


150/80 nagyon nem jo hosszu tavon meg akkor sem ha napi - 2 napi stressz er. Az edzesnel mas a helyzet, de nyugalmi magas vernyomasnal ez a tobbi szervedre is kihat, nem csak a a szivedre. Ez most 25 vagy nemtom hany evesen oke, de nemtom meddig akarsz elni 27? 30? 60? 90? Dontsd el.


Vagy haziorvostol kerj xanax 2 hetes tesztet, ha megmondod ezt neki a tomegnyi leleteiddel van esely ra hogy nem drogosnak nez. De ha biztosra akarsz menni akkor 0.25mg osat kerj, azzal visszaelni eleg nehez, ha frontint ir fel, akkor a gyogyszertarban xanaxot. Frontinba ne menjunk bele az mar politika lett hogy tobb frontint irjanak mint xanaxot.


Egyreszt emiatt is https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

2023. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Persze, de ha esetleg ilyen van akkor az par percig tart meg meg nem nyugtatom magam.
2023. szept. 10. 20:51
 13/17 anonim ***** válasza:
Klasszikus pánikbetegség.
2023. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12 vagyok


Ugy ahog a 13-mas mondja. Ezt hajkuraszom mar oldalak ota, de mindig kiter a kerdezo.

2023. szept. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Van olyan, akin nem lehet segíteni.
2023. szept. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egy piciny mellhártya összenövés is lehet, ami nem igazán látható. Nekem is volt évekig. Nagyobb lélegzetvételnél, sokszor nevetés közben jött elő. Utána indul a majré. Üdv!
jan. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Kevert szorongásos depresszió és epizódikus rohamokban jelentkező pánikzavar a diagnózis
jan. 31. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!