Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges az, hogy egyik nap...

Lehetséges az, hogy egyik nap hat a Frontin másnap már nem? 0.25mg

Figyelt kérdés
Nagyon szorongós típus vagyok és frontint szedek pár hete de észrevettem, hogy egyik nap hat a gyógyszer tök jól érzem magam nem járkálok fel alá a lakásban egész nap, aztán másnap reggel beveszem úgyan azt az adagot és egyáltalán nem veszi ki belőlem a szorongást. Nálatok is előforult már ilyen?

2023. szept. 9. 17:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Lehetséges, mivel a szervezeted egy idővel hozzászokik. Az is lehet hogy mivel ez egy "kisebb" adag ezért néha streszesebb vagy és ez már nem elég. De persze ne szedj be többett annál mint amit az orvos javasolt és leszokásnál is kérj tanácsot.
2023. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Mindig errol beszelek, hogy a szaros magyar gyartmanyu Frontin egy inkonzisztens truymak. 5 eve xanax jobbra balra, most mindenkinek Frontin.


Kerjel Xanaxot, az legalabb rendesen szerzi be az alapanyokat es ad a minosegre hogy konzisztens maradjon.

2023. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Én 2 hónapig szedtem reggel és este 0,25 mg frontint. És ugyanaz a tapasztalatom mint neked kedves kérdező. Valamikor éreztem a hatását, máskor meg nem. Váltottam xanaxra. Nekem annyira bevált, hogy most már elég fél-fél reggel és este.
2023. szept. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Ne azt a hulye Frontint szedd hanem a Xanaxot.


Egyszeru pelda kerdezo.


Frontin = poshadt kenyer aminek fele jo


Xanax = tiszta, egesz kenyer


Melyiket akarod enni?


A frontin egy magyar generikum (masolat) fos, hol igy hasznal holnap ugy, hol keves hol sok, inkonzisztens.


Ha lehet csak Xanaxot kerjel.


Igen a Xanaxnal nincs ilyen inkonzisztencia, ott az van hogy mennyi kell es mukodik vagy sem, egyszeru ahogy, kene lennie. Mindkettonek hatoanyaga alprazolam, igen, de mas a gyartas folyamat, az alprazolamot is elo kell valahogy allitani, legyartani, nem a fan terem.


Gondolj itt minosegellenorzesre, terapeutikus hatasok felmerese, szabalyok betartasa, sterilizalas, tisztasag, biohasznosulas valosaga, gepuzemeltetes/tisztitas, karbantartas, ezek mind koltsegek egy gyartonak.


Roviden HUF alapu gyartassal szemben szerinted milyen minosegu lehet egy tobb millard dollaros ceg; Xanaxot az USA Pfizer gyartja, dollar-milliardos ceg altal legyartott termekhez kepest?


Arrol ismert a mi egeszsegugyunk hogy dol a $$$$$$$$$$ bele hogy Frontint gyartsunk rendesen? Ha szerinted igen akkor frontin ezerrel, ha erted amit leirtam, akkor Xanax amibe max importalassal nyulnak bele.

2023. szept. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ. Azért az megnyugtató legalább, hogy nem csak nálam van ilyen. Beszélni fogok a pszichiáterrel, hogy vagy szedjen le erről a gyógyszerről vagy adjon antidepit szerintem az sokkal jobb, lassabban fejti ki a hatását de utána szerintem jobb és nem leszek tőle függő.
2023. szept. 10. 14:59
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Kávét vagy teát ugyanannyit iszol? csökkenthetik a hatását? Orbáncfű szintén, szóval esetleges gyógynövényeidet is nézd át e szempontból. Macskagyökér pedig erősíti.

Xanaxot szedek alváshoz (0,25-ösből 1 v 1,5), de hogy mennyire hat, az tőlem is függ: mikor ittam meg az utolsó csésze teám, mozgás, döglés előtt telefonoztam v olvastam, voltam-e zöldben sétálni stb.

Tényleg addiktívak a benzók, de az antidepi sem egy matyóhímzés: lutri h hat-e, többnyire van mellékhatása, letenni többnyire nem sima ügy, szóval én elsőre természetes dolgokat próbálnék mint

- Remotiv Extra citromfű-kapszulával (nekem csodás hangulatjavító, de alvás és fel-alá mászkálás ügyében nem segített, van akinek erre is bevált)

- benfotiamin (ez is egy csoda, alvás, hangulatjavítás, alkoholproblémák, étvágy) (iherbről gazdaságosabb v ho. felírja a Tiavella 300-ast)

- Lavekan - még nem próbáltam, de tegnap és ma is hallottam róla, most meg vagyok vele húzatva, kérdezősködöm, mint a mérgezett egér, csak drága és szorbit van benne, brrr)

- D vitamin és ómega-3 (legjobb sztem GAL vmelyik halolaja) elég alap, ezeket bizti szedted vagy fél évig, mielőtt pszichiáterhez fordultál :)))

2023. szept. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi ezeket az infókat beszélni fogok erről majd a pszichiáterrel is, hogy ezeket esetleg ki-e tudnám próbálni bár azt hiszem eléggé mélyen benne vagyok. Ma volt egy olyan pánikrohamom, hogy azt hittem meghalok hála istennek 10-15 perc után elmúlt. Erős légszomj, magas pulzus, ájulásérzés. Holnap megyek kardiológiára mert rám rakják a holtert 24 órára. Lehet szívritmuszavar is a problémám de remélem nem az lesz mert az ekg,szív ultrahang is jó lett.
2023. szept. 13. 21:22
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy nem kávézom évek óta és teát sem iszom. Reggel úgy kezdek, hogy fél liter víz és ennyi. Egy rossz szokásom van a dohányzás ami sokszor ki is váltja nálam a szorongást esetleg az szokott néha intenzív rohamokat csinálni mert rá agyalok arra, hogy a cigitől vagyok rosszul és az első cigi reggel nem is megy mert elkap a rosszul lét. Van olyan nap amikor meg egyáltalán semmi bajom a cigitől. Másfél éve asztmát is diagnosztizáltak nálam de kontrollnál teljesen rendben volt minden még a házi orvos is mondta, hogy maga egyáltalán asztmás? mert, hogy annyira jó lett a kontroll de persze azóta is szipkázom azt lehet nem is vagyok asztmás. Járom az orvosokat de egyre rosszabul vagyok és ettől kikészülök... Orvosokhoz járok és egyre rosszabb.. tök érdekes
2023. szept. 13. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!