Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon honnan rendelhetett...

Vajon honnan rendelhetett telefonon a beteg hölgy krémet?

Figyelt kérdés

Idős, 80 körüli demens hölgy rendelt magának egy csodakrémet kb. 15 ezer forint értékben. Egy ismerőse szólt a cégnek, akiktől ő is rendelni szokott (szintén beteg már), hogy hívják fel a célszemélyt, mert neki is kelleni fog.


Ezt a rendelést én szeretném lemondani, de az egyedüli amit tudok, a rendelő adatai. A rendelő sem tud semmit sem, még a krém nevét sem.


Szerintetek melyik cégeket hívjam fel, kik bizniszelnek öreg beteg nyugdíjasokkal telefonon? Nyilván benne van, hogy egy mlm ügynök parádézik, de hátha tudtok olyan céget is, akiknek van központjuk és utána tudok járni.



2023. szept. 13. 12:13
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
27%
Ezt most hogy képzelted? Random elkezdesz mindenféle céget felhívni? Nyeld be az a 15 000-et.
2023. szept. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy elkezdem felhívni azokat a cégeket, akikről a gyk-sok tudják hogy "egészségügyi csodaszereket" árulnak és egyáltalán nem korrektek, képesek öreg beteg embereket is lehúzni. A telefonbeszélgetés végét hallottam, és egy normális értékesítő levágta volna, hogy mi a helyzet, és nem adja el a terméket.


Elnézésedet kérem, hogy szeretném lemondani, és nem csak visszaküldöm a futárral a csomagot (amit amúgy tenni fogok, ha nem tudom meg honnan jön a termék).

2023. szept. 13. 12:28
 3/48 anonim ***** válasza:
14%

"ha nem tudom meg honnan jön a termék"


Remélem az megvan, hogy az idézett eset garantált...

2023. szept. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Ti azért nézitek ezt az oldalt hogy vitatkozzatok? Kértem pár cégnevet, gondoltam majd beírják az öt legnagyobb hiénát, akik ilyennel foglalkoznak, aztán 2 perc alatt végighívom őket...
2023. szept. 13. 12:41
 5/48 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell átvenni. Ennyi.
2023. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
41%

Sajnos rengeteg ilyen van, sosem találod meg őket...

Ismerősöm 90 éves anyukájára Zepter víztisztítót sóztak rá, amit végül be sem kötöttek (!!!), csak lerakták a dobozt a lakásban és elhúztak, mert "majd visszajönnek bekötni"... Aha, azóta is kötik... pedig az egy kicsit komolyabb árkategória.

Szinte minden telemarketinges cég ilyen sajnos :(

Miért nem a nénit ajánló ismerőst faggatod ki?

2023. szept. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
54%

Az en nagyanyam a temetese aranak tobbszoroset tapsolta el. Minel jobban magyaraztunk, annal jobban verte el a ferje orokseget. Vegul valahogy sikerult ravenni, hogy anyamnak adja at a bankszamlaja kezeleset.

15ezer az tanulopenz. Inkabb azt probald meg kitalalni, hogyan elozheted meg a jovoben, illetve mekkora az a penz, amit korlatlanul el tudna verni.

2023. szept. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
60%
Hogyne adná el, hiába hallja esetleg, hogy nem tiszta az illető. Anyósomat 150 ezerrel rántották le. Ingyenes nyugdíjas vizsgálatra hívták, odament, és mit ad az ég, hatalmas eltérést mutatott neki a gép, majd közölték vele, hogy meg fog halni, de nagy szerencséje van, mert van egy gépük, amivel ezt vissza lehet fordítani, ami 150 ezerbe kerül. Anyós ki is fizette, pedig számtalanszor el lettek neki magyarázva ezek a lehúzások, majd hazament a géppel bömbölve. Után hívott minket, még akkor is bömbölt, hogy meg fog halni.... Aztán felvilágosítottuk, elvittük egy orvoshoz, aki megnézte, és megmondta neki, hogy nem fog meghalni. Ezután visszamentünk vele, és visszaszereztük a pénzt, a gépet meg visszaadtuk. Gép-hát az is amúgy valami 2000 ft-os valami volt. Tehát ilyen szinten vagyunk sajnos. Hiszékeny, idős embereket ott húzzák le ahol lehet. Anyósom annak is örül mindig, mikor e-mail-t kap, hogy iphone-t nyert, csak küldje el a bankkártya adatait... Mondjuk odáig sikerült eljutni vele, hogy bármi ilyen van, szól, és mi megnézzük mi legyen.
2023. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
72%
A lottószámokra nem vagy kíváncsi? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2023. szept. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 qborka ***** válasza:
24%

Szerintem rengeteg ilyen cég lehet.

A hölgy krémről nekem a norvég krém ugrott be,de fogalmam nincs,hol , milyen formában forgalmazzák.


Ne vedd át a csomagot vagy ha a futár csak letette az ajtó elé, bontatlanul küldd vissza.

2023. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!