Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi segíthetne a gyors elalvásb...

Mi segíthetne a gyors elalvásban, hogy még esetleg mélyebben is tudjak aludni?

Figyelt kérdés
mostanában így suli óta fáradékonyabb vagyok, pedig ez előző években egyszer sem fordult elő. szóval általában kilenc - negyed tíz körül le fekszek hulla fáradtan és így is kb háromnegyed- esetleg 1 órába telik mire elalszok. általában az előkészületeim annyiból állnak hogy iszok egy pohár vizet és alacsonyabb hangerőn rakok be a telefonomról zenét. a zene lehet a baj? már elég régóta, talán már egy éve is zenével alszok, és nem igazán tudom, hogy előtte mennyi idő alatt aludtam el, azt tudom hogy akkor is elég sok időbe telt. esetleg valaki javasolna mondjuk teákat, hogy miket igyak lefekvés előtt, vagy más-más tippeket? elore koszonom

2023. szept. 15. 06:41
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsánat, ha ez lényeges, 16/L
2023. szept. 15. 06:42
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Macskagyökér tea, orbáncfű tea, citromfű tea, kamilla tea. Ezek mind segítenek alvásproblémáknál. Esetleg szedhetsz még glicint rá.
2023. szept. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nagy élmény lehet fülhallgatóval a fejen forgolódni.
2023. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
te is megfogtad am a lenyeget kedves 3as…. egy szoval sem emlitettem, hogy fejhallgatoval vagy fulhallgatoval alszok ;))
2023. szept. 15. 21:22
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
75%
Étrend- és életmódváltás szükséges. Jelenleg túl sok a stressz. A stressz kortizoltermelésre készteti a mellékvesét, a kortizol pedig nem engedi érvényesülni a melatonint.
2023. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
En podcastokat szoktam hallgatni( olyat ami olyan temaba van ami egyaltalan nem erdekel), de nem tudok ugy elaludni h nem hallhatok kozbe semmit szoval van mikor technora/hardstylera alszok el.
2023. szept. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!