Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vizesedik a két lábam. Mik...

Vizesedik a két lábam. Mik segíthetnek?

Figyelt kérdés

Szemmel nem látható viszont kitapintható. (Nyomot hagy ha megnyomom, nem nagyon csak nagyon picit.) Egységes a vizesedés szerintem. Túlsúlyos vagyok. 21 éves. Nő.

Itthoni módszerek vannak?

Nem iszom túl sokat de próbálkozom. Ha eleget innék az segítene?

Kicsit félek.

Köszönöm előre is az értelmes válaszokat..



#egészség #vízesedés #Itthoni módszerek
2023. máj. 31. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen sok vizet kell inni, az gyorsítja a kiürülést.

Sétálni kell minden nap, az megdolgoztatja a szívet, keringést. Én azóta nem vizesedek, hogy gyalogolok.

Vannak vízhajtó teák, nézz utána.

És természetesen le kell fogyni.

2023. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kedves 1-es! Mennyit gyalogolsz? Nagyon fontos! Nekem muteti szovidmenykent van odema. Az orvost nem erdekli, vonogatja a vallat. Vizhajto nem segit.
2023. jún. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 nem #1 vagyok, de en naponta altalaba 4000 lepest teszek meg kb es utana meg kutyakat setaltatok az is 3-4000 lepes, de mozgalmasabb napon osszesitve 10000 lepes is meg van :))
2023. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta amióta ezt a kérdést írtam sikerült le fogyni 11-12 kilót és figyelek a víz bevitelre. Elmúlt a vízesedés.
2023. szept. 16. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 gratualok 🥳❤️
2023. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!