Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrgyógyászaton meztélenre...

Bőrgyógyászaton meztélenre kell vetközni?

Figyelt kérdés

Hátamon van egy ronda anyajegy. azt szeretném megnézetni.


Meglesika kókadt pöcsömet is, vagy attól eltekinetenk?


Aki volt már börgyógyászaton mit tapasztalt?



#bőrgyógyászati vizsgálat
2023. szept. 20. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Esetedben nem. Nekem teljes testfelületet néztek, így le kellett, de nem a farkadat néznék akkor sem. Senkit sem érdekel, pláne ilyen helyeken.
2023. szept. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy kifejezett anyajegyet akarsz megnézetni, akkor max. azon a területen kell levenni a ruhát, ahol az az adott anyajegy van. Ha teljes testfelületet nézetsz, akkor is szerintem sokszor csak fehérneműre kell vetkőzni, és csak azt akkor kell levenni, ha te konkrétan mondod, hogy ott is van anyajegy.
2023. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Polot kell majd levenni csak
2023. szept. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké köszi az infókat
2023. szept. 20. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Nekem bugyi, meltartóra kellett vetkőznöm, úgy néztek át. Aztán egy rövid időre csak feljebb toltam a melltartót, hogy ott is megnézzék, de ez max 15 másodpercig tartott. A meg a bugyimba csak belenéztek, de nem kelett levennem.
2023. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!