Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnak is szoktak feljönni...

Másnak is szoktak feljönni pici sárga, kellemetlen szagú gombócok a torkából? Eleinte csak érzem, hogy ott van valami, majd pár nappal rá kiköhögöm és kis sárga kellemetlen szagú izék.

Figyelt kérdés
2023. szept. 30. 12:41
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
2 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mandulakő a neve. Összegyűlt gyulladásos váladék már lemúlt gyulladásokból, amivel már megküzdött a szervezet.
2023. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Konkrétan olyan szaga van mint a xarnak. És ez ott van bent a torkomban mivel érzem. Nem lehet, hogy ki kéne vetetni az egész mandulámat? Ezért kérdezem, hogy ez mennyire lehet gyakori mert ha mondjuk minden második embernél van akkor természetes folyamat. Ha nem, akkor viszont ki kellene venni talán lézerrel pl.
2023. szept. 30. 12:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam kinyomkodni is őket, néha kijön pár darab, de kb olyan mintha ilyen kis zsákok lennének a mandulán belül ami tele van ilyenekkel. Nem volt időm még orvoshoz elmenni vele meg sajnos olyan helyen lakom (lakótelep) ahol az orvos kb elzavar mindennel szóval egy magánklinikára kellene elmenni miatta.
2023. szept. 30. 12:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem veszêlyes. Nekem is szokott. Ha erős az immunrendszer ilyen nincs.

Mivel nekem is mikor rossz volt akkor volt ilyen de nagyon. Megfigyeltem h amikor nem volt akkor sima vlt a mandulám felülete. Amikor igen volt " gödör" abba a kaja meg minden xar azért büdös.

2023. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!