Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Körülbelül mennyi idő míg...

Körülbelül mennyi idő míg kialakul a májzsugor?

Figyelt kérdés

2023. okt. 4. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet megmondani. Van akinél hamarabb van akinél később. Egyéni adottságoktól is függ.
2023. okt. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Apám 72 éves korában halt meg, 40 évig volt masszív alkoholista, szívroham vitte el, nem volt májzsugora. Az öccse 63 évesen halt meg, 30 év alkoholizálás után, májzsugorban. Nem tudod kiszámolni, genetika.
2023. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
teljesen genetikafüggő
2023. okt. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
10-20 év masszív piálás után elég nagy rá az esély(Kb20%)
2023. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más
2023. okt. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek az előttem szólókkal, de annyiban kiegészítem, hogy nem 100%-ban csak genetika. Azért attól is függ, hogy csak méreganyagot juttatunk be, vagy úgy piál valaki, hogy mellette van idő a regenerációra is, és ezt elősegíti a helyes táplálkozással, máriatövis kúrákkal, stb.
2023. okt. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Párom nemrég belehalt ebbe a betegségbe. Ő kb.20 évig alkoholizált. 2017ig ivott. Utána nem, de a baj már megtörtént. Eddig bírta a mája sajnos. Február 8án halt meg.
febr. 15. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én végig mellette voltam, az utolsó napjaiban is. Neki vérzéses panaszai is voltak, azt sikeresen kezelték, viszont azt mondták az orvosok hogy készüljek fel a legrosszabbra. Ha nem a vérzés viszi el akkor egy fertőzés fogja. És tessék. Február 6án megcsapolták a hasvízben baktériumot találtak és hiába adták neki az antibiotikumokat meghalt. Annyira le volt már gyengülve szegény.
febr. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!