Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezért hízhattam meg?

Ezért hízhattam meg?

Figyelt kérdés
Még februárban elkellett kezdenem gyógyszert szednem mert vas hiányom van és hallottam hogy a gyógyszer hízlal vagy növeli az étvágyat, de nem mindegyik. Már nem szedem mert eltűnt :(( (februárban 46-47 voltam most meg 51 szeretnék vissza fogyni)

2023. okt. 9. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Remélem ez csak valami vicc.

Ha csak nem valami 14 éves 160 centis csaj vagy akkor akkor az az 51 minden csak nem elhízott.

2023. okt. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16/L 170 centi :)
2023. okt. 9. 17:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten sovány vagy, nem elhízott.
2023. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már alkattól függ és én csak a combjaimmal nem vagyok megelégedve :((
2023. okt. 9. 18:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Tegyél fel egy arc nélküli képet.
2023. okt. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

170 cm-hez még az 51 is nagyon kevés.

46-47 kg-mal kórosan sovány voltál.

A combjaid még 51 kg-mal is kizárt, hogy vastagok legyenek.

Ha annak látod, illetve magadat tlsulyosnak, akkor testképzavarod van, amit még időben meg kellene szüntetni, mert majd jön az anorexia.


16 évesen már nőies alkatod van (vagy kezd lenni),természetes, hogy nem olyan pipaszár lábaid vannak, mint egy gyereknek!


Nagyon jól tudom, miről beszélek, mert én is 170 cm magas nő vagyok. 50-57 kg között volt már mindenféle súlyom, de mindig soványnak számítottam.

2023. nov. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oh értem, köszönöm. Amúgy félre mondtam mert azt hittem 170 vagyok de 168 vagyok mégis most megmértem pontosan. Azóta felszedtem 1-2 kilót de nem látszik meg rajtam. Nekem csak a combjaimmal vannak bajaim már kibékültem magammal csak olyan gömb így az alakom mert ha összezárom a lábaim akkor a combjaim nem érnek össze és így what na mind1 remélem ez majd változik
2023. nov. 2. 23:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos, az a kettő centi nem sokat változtat a helyzeten. :)


A combjai pont a sovány embereknek nem érnek össze! (Nekem sem.) Sőt, épphogy a kövér emberek szoktak attól szenvedni, hogy szorosan összeérnek, és kidörzsölődnek járás közben.

Amúgy pedig a láb alakja alkati kérdés, leginkább a csontok alakítják ki, amire nemigen van befolyásod.


Táplálkozz egészségesen, mozogj, sportolj, a sport jó kis izmos alakot fejleszt, amin meg nem tudsz változtatni, azt tényleg csak elfogadni tudod.

2023. nov. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sportolok amióta eszemet tudom. Tornáztam, boxoltam és jelenleg most focizok amit nagyon szeretek. Es ugy gondolom ugy a legjobb ha ugy eszek ahogy nekem jol esik
2023. nov. 3. 12:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Így van. Akkor kezdj csak aggódni a súlyod miatt, ha majd a 60 kg-ot is elkerülöd!😃
2023. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!