Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízhattam ennyit 3 nap alatt?

Hízhattam ennyit 3 nap alatt?

Figyelt kérdés

Utóbbi 3 napba bevallom elengedtem magam s kicsit sem figyeltem oda a mértékre.

24-én még 57,7 kg voltam

mára meg 59,9 vagyok vagyis szinte már 60

Lehetséges ez a 3 nap ennyire odatett?


Vagy ha holnaptól visszaállok mennyi idő múlva leszek újra annyi amennyi voltam? (57?)



Köszönöm előre is!


2022. dec. 27. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Három nap alatt senki nem hízik ténylegesen testzsírban, továbbá 2 kiló különbség a mérlegen nem hízás. Egy teljesen átlagos, teljesen egészséges ember testsúlya is simán ingadozik napi 1-2 (akár 3) kilót egyetlen nap alatt (víz, széklet, salak, só, elektrolit, stb.). Majd ha 5-6 kilóval mutat többet a mérleg, akkor aggódj a hízás miatt.
2022. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

2-3 nap alatt nem lehet meghízni.


2kgval mutat többet a mérleg.


Ehhez körülbelül 14.000 kalóriával kellett volna többet bevinned, mint amennyit elhasznál a szervezeted.

2-3 nap alatt 14.000 kalória többletben lenni szinte lehetetlen, tekintve, hogy 57kg vagy, azaz alapból nem ehetsz sokat. (Nekem mondjuk simán összejönne ennyi :D )


Ez a +2kg csak víz a több szénhidrát miatt, béltartalom stb. Gyakorlatilag még 1 hét is kevés ahhoz, hogy valakinél meg lehessen azt állapítani, hogy hízott-e, vagy fogyott.


De egyébként is, tegyük fel, híztál 2kgot. Szerinted ez a 2kg vizuálisan hogyan hatott rád? Semennyire. 2kg nem látszik meg.

2022. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ezen most ne parázz. Mármint, nem, nem híztál 3 kilót, de most ne kattogj azon, hogy pontosan mikor fog visszaállni a mérleg 57 köré. Nekem volt már olyan, hogy a sok evés után 2 nap után visszaállt a súlyom, de volt, hogy kellett 1 hét is. Állj vissza az eredeti étrendedre, életmódodra, és akkor hamar újra akörül lehetsz, és na, ez a lényeg. De amúgy az a 2-3 kg különbség vizuálisan tényleg nem annyira nagy változás. Amúgy meg 1-2 kilót tényleg ingadozhat is a súly egyik napról a másikra.


Szóval most ezen ne kattogj, állj vissza az eredeti étrendedre, és majd visszaáll.

2022. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Durván fog hangzani, de annyit ettél, hogy az még a beleidben van, ha sok sós volt az a vizet is visszatartja. A hízás valóban nem egyik napról a másikra működik.
2022. dec. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Meg fogsz halni, juj 😂
2022. dec. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!