Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől hízhattam hasra?

Mitől hízhattam hasra?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve, mivel eddig tinikorom eleje óta teljesen lapos volt a hasam mindenféle edzés nélkül, sokan dícsérték, és kb 1-2 hónapja vettem észre, hogy mostmár nem kimondottan az, holott ugyanúgy étkezem mint máskor. Egyéb területre nem híztam, de ez most nagyon zavar. Mi miatt híztam oda, ha az étkezésem változatlan? Van valami tuti praktika amivel ez lemegy? :/ Nem is szívesen nézek így ,,magamra ''.

19/L



2023. márc. 6. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván nem ugyanúgy étkezel, mint máskor, különben nem híznál.
2023. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mi miatt híztam oda, ha az étkezésem változatlan?"

Ilyen régóta számolod a kalóriákat és a makrotápanyagokat? Ha nem, akkor honnan tudod, hogy az étkezésed változatlan? A matek a lényeg, nem az, hogy te érzés alapján mit gondolsz.

"Van valami tuti praktika amivel ez lemegy?"

Ha ténylegesen híztál, akkor az azért történt, mert tartós kalóriatöbbetlben vagy. Ha fogyn akarsz, akkor tartós kalóriadeficitben kell lenned.

2023. márc. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Azért, mert nő vagy, és egy nőnek alap biológia, hogy van némi párna a hasán!

Ez így természetesen, így egészséges, mellesleg hidd el, vonzóbb is, mint a deszkahas!

Konkrétan termeszetellesen, ha egy húszéves csaj hasán nincs semmi zsír, ha normálisan táplálkozik.

2023. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudjuk hogy milyen magas és hány kiló vagy, lehet hogy teljesen normális vagy mert lehet hogy eddig voltál túl vékony. Nem egy 14 éveshez kellene hasonlítani magad. A tested változik, a testzsír aránya is, hormonális változások mentek végbe. Ilyenkor egy tini nőies lesz, egy fiú férfiasodik more eléri a felnőttkort.

Persze az is lehet hogy kevesebbet mozogsz csak nem vetted észre. Edzéssel biztos tudsz rajta alakítani. Nézzél ki gyakorlatokat amik a hasra vannak. Az biztos nem árt.

2023. márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

3. válaszolónak igaza van, tök mindegy hány zseni pontozza itt le.

Egy lány hasán normális esetben mindig van egy kis borítás, magad is láthatod, hogy a elvétve van olyan női poci, amin a köldök körül nincs párna.

Az teljesen másodlagos, hogy amúgy esztétikai szempontból sem igazán előny, amikor egy lánynak totál deszka hasa van.

2023. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon durva ez a "kultúra", hogy konkrétan padlóra pontozzák azokat a kommenteket, amik próbálják egészséges realitással láttatni a kérdező testét önmaga számára!

Durva, hogy nem csak, hogy még mindig el kell magyarázni a lányoknak, hogy milyen a nőies has, de a csontokat kergető sakálok egyből ott teremnek, és próbálják belédsúlykolni, hogy az az egészseges, ha nincs normális, nemedhez, és korodhoz való testzsírszázalékod, és hogy az a szexi, ha egy lánynak a bőr feszül a belén.

Siralmas!

2023. márc. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Én is veled egyidős vagyok, és kb. 16 éves korom óta van egy pici, nőies hasam.

18 éves koromig utáltam, takargattam, amíg meg nem ismertem egy fiút, aki imádta! A világ legjobb érzése volt, mikor csókolta a pocim alján a puha részt! 😍

Utána megnőtt az önbizalmam, hagytam, hogy lássák a hasamat, büszkén vállaltam a szexi, picit besüppedő köldökömet! :)

Ezzel azt is megtanultam, hogy a fiúk túlnyomó többsége azt szereti, ha női test nőies! Ehhez pedig nagyon is hozzátartozik a nőies has is, és csak elvétve találkoztam olyannal, akinek nem tetszett jobban, mint a lapos hasak!

2023. márc. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem ártott volna egy kis hasizmot csinálni az elmúlt években, akkor nem tudna kidudorodni.
2023. márc. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát bakker tiniként mindenki vékony meg lapos. Idősödtél, lassult az anyagcseréd, ennek a jóvilágnak nagyon hamar vége van mindenki számára.
2023. márc. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Lányok pocakja 16 körül altalában párnásodik, ez teljesen normális! :)

Ez önmagában még nem elhízás :)

2023. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!