Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy hízzak egy picit?

Hogy hízzak egy picit?

Figyelt kérdés
Az jo ,most úgyis van itthon rétes hogy azt eszek este sokat és colat iszok rà?
2023. okt. 9. 21:36
 1/4 A kérdező kommentje:
2 hétig sokat eszek este és cukrosat iszok akkor hízni fogok valamennyit?
2023. okt. 9. 21:40
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Először is nem ez a kategória, hanem egészség. Másodszor attól, hogy ma este eszel rétes + kólát, max. a cukorszinted repül az egekbe (pláne kólát este 9kor nem túl okos ötlet a koffein miatt), de hízni nem fogsz. Hízni pont úgy kell egészségesen, ahogy fogyni, csak ellentétes előjellel: kalóriatöbbletet kell bevinni, egészséges, változatás táplálkozásból (tehát nem cukrot eszel zsírral, mert akkor hízni fogsz viszonylag gyorsan, de tönkremegy a szervezeted hosszútávon).
2023. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Inkább eddzél és egy kis izmot szedjél fel ne zsírt!!

Léteznek nagyon jó otthoni hasizom és egyéb gyakorlatok amikkel tudsz otthon edzeni.

2023. okt. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért akarsz hízni? Én mivel kondiba járok ezért elkezdtem tömegelni hogy izmot építhessek. Fiú vagyok 188 cm magas és 85-86 kg. Most az a célom hogy 90-93 kg körüli súlyt elérjem. Én fehérjébe gazdag ételeket eszek. Cukrot alig. Azt ajánlom hogy ha hízni akarsz próbálj meg többet enni mondjuk egyél 2X annyit mint amennyit eddig ettél
2023. okt. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!