Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak fogyok, és fogyok. Mit...

Csak fogyok, és fogyok. Mit tegyek h hízzak picit? SOS!

Figyelt kérdés

tavaly juni 15én szültem meg kisfiamat, szoptattam 1 éves koráig. 50kgval kezdtem a terhességet, 65tel fejeztem be, majd ahogy hazamentem a kórházból már csak 53kg voltam, és utánna szépen elkezdtem fogyni. 1 hete ráálltam a mérlegre, és 40kg vagyok :S mki mondja milyen vékony vagyok és egyek ,de amíg mérlegre nem álltam nem láttam be. most viszont már látom, h tényleg.

eszek reggeli, ebéd, vacsora, nasi, gyümi, iszok is rendesen. nem dolgozok, egész nap itthon vagyok (gyes). kiv olt hasonló helyzetben? segítsetek h ne foggyak tovább. mit szedjek h hízzak?


2011. júl. 8. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hús! Sok fehérje még több szénhidrát, legjobb a rizs+hús kombó. De mozogni ne felejtkezz el, hiszen senkinek sem célja a zsírosodás. Eljársz biciklizni, futni rövid időre amikor alszik a kölök... csinálj saját testsúlyos gyakorlatokat (emlékezz, mint tesiórán :D guggolás, tolódzkodás, húzódzkodás, fekvő stb...) Ilyen rubint rékás punciszellőztetéses dvd-k hagyd a lustáknak, neked rendes gyakorlatok kellenek. Nem kell sokat csinálnod, főleg nem futásból/bicikliből inkább a többit nyomd meg. Pl 10 perc kocogás, 6*20 guggolás, 6*10 fekvő...stb... Lényeg a kaja, minden étkezésed tartalmazzon mind fehérjét mind szénhidrátot és valamennyi zsírt! Sok sikert! :)
2011. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz minél hamarabb! pajzsmirigy problémád lehet
2011. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, csak aggódsz, idegeskedsz, hogy mindent jól csinálsz-e, amiatt is fogyhatsz, de ez azért túlzás.

Ha ma már nincs rendelés, hétfőn mindenképp menj el a háziorvoshoz, kérj vérvételre beutalót, olyat, ahol megnézik a pajzsmirigyhormont is.

2011. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Segithetnek a proteinek is, en szedtem oket mikozben tornasztam is es hisztam tolle nehany kg, de ahhoz is ido kell es rendszeres etrend.En a hipper mass 5000 est szedtem ami 1kg os es kedvezo aron beszerezheto a test edzo boltokban .Ott megasarolhatod kulonbozo izek szerint.En 2 adagolasban ittam reggel torna utan es este alvas elott, ihatod 3 adagban is ha hizni akarsz de tornaznod is kell meg enned am tobszor es eleget csak ne tulsokat egyszerre nelegyen azert megterheles. Tejben keverjed es 2 kaveskanal megy egy pohar langyos tejben .Ettol 100 szazalek megfogsz hizni ebben garantalok

mert en is meghisztam de arra is gondolj amikor eszel hogy most bisztos meghizol mert sokat eszel sokat er a gondolat is ezert nevarj sokat gyorsan vasarold meg es kezgyel bele rogton!Sok szerewncset!

2011. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

a doki hétfőn reggelre adott időpontot... idegeskedni nem idegeskedem, szerencsére nem vagyok az a fajta, és gyermeknevelésből diplomáztam, eddig is ezt csináltam ,szóval nem idegen a helyzet nagyon. nemtom mitől lehet, de kivizsgáltatom magam ,és akkor kipróbálom a torna + "ivólét" is hátha, jó lenne egy fajin 50re visszamenni mint anno, szép kis kerek idomokkal, v hasonlók legalább...

2011. júl. 8. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!