Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandulaműtét (torokmandula)?...

Mandulaműtét (torokmandula)? Többi lent⬇️

Figyelt kérdés

Mandulakövem van, amit tudtam kiszedtem ( kb 2mm kövekről van szó, legalábbis eddig olyanokkal találkoztam), viszont még mindig van benne mert érzem, hogy büdös maga a mandulám illetve a lehelletem. Ha egészen a nyelvgyöki mandulámig, tehát a nyelvem hátsó részéig nyúlok még érzek enyhe büdöset, gondolom ezt azért érzem mert a mandulámból áradó szag keveredik a nyálammal, ugye?

Szerintem egy mandulaműtét megoldaná a rossz lehellettel való küszködésem, így már nem is tudnának oda termelődni a kövek.

Anyukámnak még nem említettem , hogy zavar és valami nem oké a lehelletemmel, igazságszerint szégyellem és nagyon kellemetlen meg nem is tudom, hogy hogy kezdjek neki ennek a témának.


Ha valaki már túlesett egy mandulaműtéten, kb mennyibe került?


16/L



2019. aug. 15. 02:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valóban ilyen esetben ki szokták venni.

A mandulaműtétet a TB állja, ingyenes.

Elmész az orvoshoz, megmondod neki hogy ez a problémád, műtétet fog javasolni mivel erre más megoldás nincs. Kapsz egy időpontot és elvégzik a műtétet. 1 napot kell kórházban tölteni.

2019. aug. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj ela fül orr gégészetre,mond el mi a gondod.Meg fogják vizsgálni a torkod,manduláid,valószínü meg is fogják tökrözni,esetleg vesznek torokváladékot és ha szükséges,javasolni fogják a mandulaműtétet. Nyugodtan mond meg anyukádnak ni a baj a torkoddal.
2019. aug. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Mutasd a manduláid.
2019. aug. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!