Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig bírja az ember kevés...

Meddig bírja az ember kevés alvással?Összeeshetek vagy lehet ebből valamilyen probléma?

Figyelt kérdés
Szóval az utóbbi idődben 1-2 órákat alszom egyszerűen képtelen vagyok elaludni és ha el is alszom nem alszom mélyen.Összeeshetek vagy lehet ebből valamilyen probléma?

2023. okt. 11. 02:16
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon nem egészséges főleg ha fiatalon rendszeres, elég súlyos következményei lehetnek hosszútávon és nem éri meg.

Tapasztalatból mondom.

És igen, lehet ebből probléma rövidtávon is, direkt nem írom le mert ezt neked kellene észrevenned.

Keress rá valami megoldást mert az egészségeddel játszol és másokat is veszélyeztethetsz

2023. okt. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bizony probléma és nem is kicsi....
2023. okt. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Mindenkire másképpen hat.

Valami kiváltotta ezt a fajta alvásproblémát, vagy a semmiből jött?

Háziorvostól kérhetsz alváslaborba beutalót. Megnézheted, melyik van hozzád közel.

[link]

2023. okt. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Igen, menj alváslaborba, nekem bevált, igaz, más okból. Remélem nem vezetsz.
2023. okt. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mostanában én is keveset alszok, bár nem 1-2 órákat, ilyenkor sokszor megszédülök 1-1 pillanatra meg néha türelmetlenebb is vagyok, mint szoktam lenni, de ennyi.
2023. okt. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!