Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális válaszokat kérek!...

Normális válaszokat kérek! Mit csináljak ilyen helyzetben? 17 l

Figyelt kérdés

Nagyon megalázó téma de már muszáj segítséget kérnem.


Vizelettartási problémáim vannak. Gyakran szivárog a vizeletem és nem tudom megállítani. Ha pisilnem kell, es nincs wc, és már nem bírom tovább,szivárog a pisim, rossz esetben bepisilek,és nem tudom leállítani. Ha későn érek ki a budiba, akkor konkrétan bepisilek. Suli időben nem is iszok semmit Ha nem muszáj, nehogy bepisiljek. Nem tudom mitől lehet ez, eddig nem volt ilyen. Tehát így még óvodában sem voltak vizelettartási problémáim. Senki nem tud róla semmit. Hogyan mondjam el a szüleimnek? Náluk élek, nem titkolhatom az örökkévalóságig.


Pelenkázni kéne magam?? Ha nem lenne testnevelésóránk suliba, akkor igazából nem lenne vele gondom.

Valaki segítsen mert undorítónak érzem magam, és magyon rosszul esik.



2023. szept. 30. 22:01
1 2 3
 1/28 Svájc ***** válasza:
24%
Szia. Hány éves vagy? Ez fontos. Van e bármi fájdalmad? Ég, csíp, viszket? Mióta van ez?
2023. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%
Első hsz, a kérdésben szerepel a kérdező kora xd
2023. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Svájc ***** válasza:
49%
Ahh ok 17 csak nem figyeltem erre . Köszönöm, hogy kedvesen figyelmeztettél.
2023. szept. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%
Stressz is okozhatja, kezdetnek keresd fel a háziorvosod, ő tovább küld a megfelelő vizsgálatokra.
2023. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
67%

Az inkontinenciának lehetnek szervi és pszichés okai is. Előbb a szervieket kéne kizárni, szóval doki.

Addig is az intim torna segíthet, de ártani biztos nem árt.

2023. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem a megfelelő orvos ebben tudna segíteni, vagy útmutatást adni, hogy mit tehetsz.

Mondjuk ha 17 évig sikerült a szüleid elől eltitkolni, akkor szerintem most már édesmindegy, de persze ez azon is múlik, hogy milyen a viszonyotok.

Egyébként meg nem vagy undorító.

2023. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Utóbbi egy évben kezdődött, most súlyosbodott az állapot. Nem fáj, amikor balesetem van, akkor szinte semmit nem érzek.
2023. szept. 30. 22:52
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
Urológiára kéne menni, akinek e kellene küldenie urodinámiás vizsgálatra. Lehet, hogy intimtorna segítene, toilette tréning stb.
2023. szept. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Svájc ***** válasza:
54%
Ha egy éve van, akkor igen, akár stressz is okozhatja de ezekaz urináris problémák inkább kórokozóktól vannak. A problémád kialakulása előtt volt sexuális kapcsolatod? Mert ha utána kezdődött, akkor elkaphattál valamit. Gyerekorvosod lehet még, tehát vele nyugodtan beszélhetsz. A tüneteid alapján kérhet vizelet tenyésztést, nem lenne szerencsés ha vaktában kezelne.Félned nem kell, szégyenkezni pláne nem. Hidd el, egészen cifra problémákkal küzdenek emeberek.
2023. szept. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
20%
Sztem orvoshoz ne menj vele és a szüleidnek se szólj. Itt megkérdezni jó ötlet volt. Most pedig várj addig, amíg kapsz valami olyan választ, ami tetszik neked.
2023. okt. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!