Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ujjak eltávolítása (amputálása...

Ujjak eltávolítása (amputálása), van közvetlen tapasztalat?

Figyelt kérdés
Egy betegség miatt egy ujjam már néhány éve egy csontbetegség miatt le lett vágva. Most ez romlott és még két ujjam le akarják vágni. Amit én nem annyira szeretnék, de az orvos erősen ragaszkodik hozzá. Van-e valakinek tapasztalata, hogy mennyire nehezíti meg a mindennapokat ha több ujj is hiányzik?

2023. okt. 13. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Kéz vagy lábujj?
2023. okt. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kéz.
2023. okt. 13. 09:40
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
A kéz az rosszabb valóban, ott ha hiányzik több ujj az korlátoz nagyon, de ha más megoldás nincs, akkor sajnos ez van, nem tudsz mit tenni, de persze én is halogatnám amíg lehet. Amúgy mi baja a kezednek?
2023. okt. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nagy szívás. Kerüld el. Próbáld meg az akupunktúrát sokat segít.
2023. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A kéz tényleg rosszabb, én 20 éve élek 1 lábbal...

Az amputálást halogatni se jó...

Egyik ismerősnek bokában kellett volna vágni, mert a lábfeje volt elhalva. Halogatta, húzta... a vége combamputáció lett...

2023. okt. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5: Köszönöm. Hát igen. Tudom, hogy nem kéne halogatni, de nehéz. Tudom h. hülyeség.
2023. okt. 15. 09:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A bal lábam lassan 1 éve amputálták. lassan 1 hónapja pedig a bal kezem összes ujját. Nem egyszerű sajnos
dec. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!