Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A koliban nem megy a vécézés,...

A koliban nem megy a vécézés, mit tehetek?

Figyelt kérdés
2023. okt. 16. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Xarj kolin kívül.
2023. okt. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Keserűsó. Vigyázz, mert nem azonnal fog hatni!
2023. okt. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Nekem 36 evesen tortent az elso nyilvanosveces sz@ras, megertelek. Repteren tortent. A ket tenyerem az arcomra tettem, es megprobaltam elkepzelni, hogy a sajat vecemen ulok. Azota tokeletesen megy. De azert ugy most is keptelen lennek, hogy halal csondben ulnek emberek a veceajto elott pl egy lakasbol kialakitott rendeloben. Viszont a tobb fulkes alul-felul nyitva szituaciot mar lesz@rom.

En szobahoznam a temat, hogy es masoknak is szokatlan-e. Az emberek egyik felenek baromi nagy gond.

Anno 13 eves lanykent uttorotaborban gorcsolve egy masik lannyal rajottunk, hogy sorstarsak vagyunk, es vegul dumaltunk rola, meg megkertunk valakit, hogy orkodjon, ne jojjenek masok.

2023. okt. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Idegen, közösségi helyen vécézni - erre meg kell érni. Gondolj rá úgy, mint a felnőtté válás egyik stációjára. Természetes, hogy az ember próbálja kerülni, ha nem otthon van, de ha huzamosabb időt tölt az ember távol, mint pl. kollégium, tábor, akkor ennek egyszerűen nincs realitása. Ne stresszelj rajta, el kell engedni a dolgot. Gyakorolni kell, és minél előbb kezded el, annál jobb. Egy pár alkalom után rájössz, hogy nem lett vége a világnak, ugyanúgy felkel másnap is a nap, de közben te sokkal könnyebb lettél. Egyébként nekem anno a koleszban feltűnt, hogy egyes kollégisták teljesen kendőzetlenül, stresszmentesen végezték a dolgukat - akkor elgondolkodtam, hogy hát én ugyan minek stresszelek rajta? Aztán egy idő után már nem problémáztam vele. Szóval egyszerűen nem éri meg görcsölni a témán.
2023. okt. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miert nem megy?


A helyedben éjjel mennék amikor nincs ott más. Olyan mintha otthon mennél egyedül. Keress egy eldugottabb wct

2023. okt. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ezt sosem értettem. Ha kell, jön. Ha nem jön, nem is kellett annyira. Nem nézi azt senki bent a fülkében. Vedd ott elő a telót, olvass el 2 cikket, ha másra figyelsz, kicsusszan egyből.
2023. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!