Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bőrgyógyász biztosra meg...

A bőrgyógyász biztosra meg tudja mondani?

Figyelt kérdés
Voltam anyajegyszűrésen, ahol találtak egy szabálytalan anyajegyet, ami miatt a fiatal doktornő visszahívott,hogy megmutassa a főorvosnőnek. Ő nem tartja sürgősnek az eltávolítást, január 10-re kaptam időpontot. Esetleg magánban leszedessem? Vagy látta volna ha gáz van és leveszi hamarabb?
2023. okt. 17. 12:21
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudom azt, hogy kinek van igaza, nem tudom milyen sürgős, de én úgy vagyok vele, hogy amit le kell szedni akármilyen sürgős is, én minél hamarabb meg szoktam tenni. Csak magánba járok ilyen műtétre amúgy, nehogy már 2-3 hónapot kelljen várni erre, igaz drága meg ott van a TB, de nem bírnám kivárni úgysem, plusz rendesebbek is.
2023. okt. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta, hogy elég lenne megfigyelni, de én szerettem volna az eltávolítást, egyébként fél éve voltam vizsgálaton,azóta se változott szerencsére
2023. okt. 17. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Kaptál ambuláns lapot? Mi szerepel a vizsgálati leírás és diagnózis alatt?
2023. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!