Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bal fülben jelentkező szívdobo...

Bal fülben jelentkező szívdobogásérzés?

Figyelt kérdés

3 hete fülkürthurutom volt, ami már 1 hete tünetmentes. Füll orr gégészeten megvizsgáltak, azt mondták minden jó, viszont fülzsír volt a fülemben az leszívták, elszívták mely közben eléggé be is könnyeztem.


Másnapra rá elkezdtem fekvés közben hallani susogó hanggal a pulzusomat csak a bal fülemben.


Most pedig a bal fülemben mindig hallom, napközben is amikor nem fekszek, de fekvéskor erősödik. Érdekes, hogy nem olyan mintha futás után hallom ott a pulzusomat, hanem susogva, szelelve "dobog ott a szívem".


Normális? Mi miatt lehetett? Azután jött ki miután megbolygatták!



2023. okt. 18. 05:56
 1/9 anonim ***** válasza:

fülzsir


menj vissza a fülorrgégére

2023. okt. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy egy fülzsírdarab ottmaradt és amiatt van ez?
2023. okt. 18. 16:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, impaktált cerumennek nevezik.
nov. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nem sikerült eltalálnotok. 2 nappal a kérdésem után elmúlt, közben voltam is füllorrgégén (amikor még volt ez a tünet), belenézett mikroszkóppal és nem talált semmit, azt mondta minden király. Szóval kapufa srácok.
nov. 11. 12:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! A flegma kijelentéseidre a következőt lehet reagálni:

ad 1, senki nem mondta biztosra, hogy cerumen impacta a problémád, 3 is csak annyit mondott, hogy a kérdésedben feltételes módon vázolt kórképnek mi a neve. Nem jelentette ki senki, hogy ez a bajod, otoscopia nélkül nem is lehet.


ad 2, nem tudom mit mondott neked a F-O-G-ész, nem is nagyon érdekel őszintén, de ő is tévedhet. Ezt biztosra tudom, én is orvos vagyok ;)


Úgyhogy a “kapufa” nem nekünk készült :)

Szép hétvégét!

nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Milyen érdekes, hogy ezen a fórumon mennyi orvos van, az a baj, hogy itt és nem ott ahol kell.
nov. 11. 18:17
 7/9 A kérdező kommentje:
nov. 13. 12:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezek után sztem akkor sem fognak ugrani, ha valódi vészhelyzet áll fenn.
nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha valódi vészhelyzet áll fent, hidd el nem ez a fórum lesz az okosnak hitt Tónikkal ahol segítséget kérek. ;)
nov. 14. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!