Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanásos bőrre hatásosak...

Nymphas_corp kérdése:

Pattanásos bőrre hatásosak ezek a szerek?

Figyelt kérdés

Láttam egy videót, amiben egy orvos több, pattanásos bőrre használatos terméket ajánl éjszakai és nappali kezelésre is. A kérdésem, hogy én a viedóban látott termékeket hazai drogériák honlapjain nem találtam és hogy van-e ezekhez hasonló összetételű és hatású termék? Ha van bármi esetleg más bevált pattanás elleni rutin, szívesen meghallgatom. (Enyhén pattanásos, olajos a bőröm, ha ez számít).


https://www.youtube.com/watch?v=5L02yWEB9oI&list=WL&index=2



2023. okt. 24. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
A pattanásnak számtalan oka van, előbb ki kell deríteni mi okozza. Keress fel egy jó kozmetikust aki segít benne. Ha zsíros bőrtípusba tartozol, akkor valószínű, hogy az okozza, de bolti termékek ezt nem tudják kezelni.
2023. okt. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!