Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosi alkalmassági vizsgálat...

Orvosi alkalmassági vizsgálat kész lehet egy nap leforgása alatt sem?

Figyelt kérdés
Akivel beszéltem, azt mondta nagyjából harminc percet vesz igénybe az egész, és meg is vagyok mindennel. Ilyen tényleg van? Édesapámnak eddig mindig több napba került a várakozással, tüdőszűrés külön, annak az eredményeire várt. Vagy valahogy így mesélte. Lényeg, hogy nem egy nap alatt, hanem több. Valóban kész lehet ilyen rövid idő alatt? Nagyon jó lenne, csak nem szeretném álomba ringatni magam.

2023. okt. 28. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 30 perc volt kb, páromnak annyi sem, mert már benne voltak az adatai a rendszerben.
2023. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Maga az orvosi vizsgálat kb 15 perc+ a rtg is annyi. Nyilván más időpontban, de összesen ennyi.
2023. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kell laborvizsgálat (vér és vizelet) akkor 30 perc alatt simán megvan.

Ha ezek kellenek, akkor azt külön elintézed, de akkor sem napokon át reggeltől estig tartó elfoglaltság.

2023. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, talán a legtöbb munkakörnél eltörlik végre ezt az ostoba vizsgálósdit:

[link]

nov. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-re:

Pl. irodai munkakörnél én se látom értelmét.

Viszont fizikai munkásoknál, vegyi anyagokkal foglalkozóknak, vasútnál, eü-ben rendkívül fontos, hogy megmaradjon!


Sajnos van egy olyan sejtésem, hogy itt is hátsó szándék vezeti a politikusokat. Pl. az akkumulátorgyárakban eltörlik az üzemorvosi vizsgálatot, hogy ne derüljön ki, hogyan teszik tönkre az ott dolgozókat a rákkeltő anyagok, amikkel kapcsolatba kerülnek.

nov. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5.

Munkáltató továbbra is előírhatja majd.

nov. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!