Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zuhanyzásra valami alternatíva?

Zuhanyzásra valami alternatíva?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nincs jó kategóriában de nem tudom hova írni.


Reggel a tűzcsap letört vagy nem tudom, de ömlött q víz az utcán. Egész nap nem volt víz. Konkrétan ásványvíz sem volt itthon ezért elmentem a boltba egy zsugor vízért. Csak ennyi víz van itthon. 3-an lakunk a szüleimmel.

Én nemrég értem haza az edzésből és ugye nagyon megizzadtam de víz még mindig nincsen.

Az ásványvizet nem fürödhetem el.

Valszeg még ma nem lesz víz.


Valaki tud valami alternatívát a dezodoron kívül?



2023. okt. 31. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Esővíz tároló a közelben?

Ivókút a közelben?

Tűzoltók a közelben?

2023. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát nedves törlőkendő. de ha tehetős vagy akkor 1 napra 1 szálloda és kész
2023. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Panelban lakunk, így a tűzcsap már nem folyik. De amíg javítják, addig a környéken nem lesz víz sehol.
2023. okt. 31. 18:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem edzés után zuhanyoztál?


Más megoldás még munkahelyen, egyetemen/iskolában zuhanyozni. Esetleg ismerős, rokon. Vagy elmész egy úszodába.

2023. okt. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudtad, hogy nincs víz otthon, de azért elmentél edzeni, aminél szintén tudtad előre, hogy meg fogsz izzadni. Majd hazamentél büdösen, pedig tudtad, hogy nem fogsz tudni megfürödni, ahelyett, hogy zuhanyoztál volna az edzőteremben.


Menj el a boltba és vegyél még vizet, azt fürödjetek ásványvízben.

2023. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Víz nélküli alternatíva? Hát nem tom nálunk nemrég szakadt az eső, esetleg ha nálatok is fog állj ki aztán hajrá.

Nedves törlőkendő pl. Amúgy éppenséggel sztem túl lehet élni egy napot/estét fürdés nélkül. Valszeg reggelre már lesz víz, majd zuhanyzol akkor.

2023. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Halastó nincs a közelben?
2023. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az esős és q halastavak érdekes volt. De apám lemezt vízért és így tudunk fürdeni. Remélhetőleg holnap már lesz víz
2023. okt. 31. 19:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Majd írd már meg hányan éltek egy lakásban és hány üveg víz kellett hozzá, h mindenki megfürödhessen xD
2023. okt. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Nekem ebben az tetszik, hogy a kérdezőnek van ereje edzésre járni, de vizet nem tudott volna még felvinni...
2023. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!