Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A mesterséges intelligencia...

A mesterséges intelligencia segíthet az örök élet kulcsának megtalálásában?

Figyelt kérdés

2023. nov. 1. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért nem a mesterséges intelligenciát kérdezed?

Egyébként én tudom az örök élet titkát: nem szabad abbahagyni a lélegzést.

2023. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Mert ő túl szerény.
2023. nov. 1. 09:58
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Segíthet. Az lesz az utolsó fontosabb találmányunk, mert ha sikerül egy igazi mi-t megalkotni onnantól mindent az csinál majd.

Gondolj bele pillanatok alatt számításba venné az egész emberiség eddigi felhalmozott tudását és rajzolna neked egy végtelen energiaforrás tervrajzot... Félelmetes hogy mikre lehet majd képes

2023. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 Én is ilyeneken szoktam gondolkodni, és köszi, hogy komolyan vetted a kérdést.
2023. nov. 1. 16:16
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A probléma nem feltétlenül az, hogy mi nem tudjuk a megoldást erre, hanem az, hogy lehet, hogy nincs is.
2023. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5 Soha ne mondd, hogy soha :)
2023. nov. 1. 19:47
 7/11 anonim ***** válasza:

6.

Most mondtad 2x is.

2023. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 Egyáltalán ne legyen olyan időpont, amikor a 6-os válaszomban említett szót kiejted az ajkadon.
2023. nov. 2. 05:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, azért.
2023. nov. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Non plusz ultra válasza:
A mesterséges intelligencia gyors és kényelmes életet fog biztosítani a jövőben,de a nagyon nehéz kérdéseket nem tudja megválaszolni,mert az emberi mai tudás van betáplalva rengeteg adattal és ebből ő logikai úton következtet és valamit megálapít eredménynek,de ez jónak látszik ,de mégsem az!az ilyen nehéz kérdésekre az emberiség mai tudása nem elegendő így hát az a gépben nincs benne ezek a fontos adatok és így nem is tudja megfejteni a mesterséges intelligencia!!!
nov. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!