Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy nőjön a...

Mit tegyek, hogy nőjön a hajam és ne hulljon annyira?

Figyelt kérdés

Nagyon hullik a hajam, elég régóta. Ez annyira nem is zavar, mert ettől függetlenül dús marad, csak nem tudom az okát. A másik, lényegesebb gondom, hogy egyszerűen nem hajlandó megnőni, a vállam alatt még viszonylag egyenletes, aztán teljesen elvékonyodik és egy év alatt nő 2-3 cm-t. Régebben a derekamig ért, de vissza lett vágva éppen azért, mert az utolsó 20 cm szinte átlászott. Göndör, sötétbarna hajam van, de hajmosás után úgy nézek ki, mint Pumukli, a rövidsége miatt.. :D

Van valami ötletetek, hogy mit csinálhatnék vele, hogy megnőjön (és esetleg ne hulljon annyira)? Mivel mossam vagy mit egyek vagy mit tegyek?

Köszönöm előre is.



nov. 8. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is a lassú növekedés, hullás a gondom, csak nekem egyrészt amúgy sem dús (gyökér fodrász még jól meg is tépte a végét kb 1,5 éve, azóta sem tért magához). Másrészt nekem a sok stressz miatt hullik nagyon.

Őszintén szólva sok mindent kipróbáltam. Koffeines samponok, gyógynövényes esszenciák elég jól müködtek.

Most egy ginzenges van soron.

Bármit választasz, minél kevesebb szintetikus anyag van benne, annál jobb.

nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kései Sirató ***** válasza:
Szedjél "A" vitamint!
nov. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
nov. 13. 14:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon hullik csináltass labort, nálam kiderült hogy a vashiánytól hullott
nov. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!