Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy bajom lesz ha nem használ...

Nagy bajom lesz ha nem használok semmit borotválkozáskor?

Figyelt kérdés
Mármint hogy semmi hab meg semmi szappan csak eloveszem a borotvat es leszedem a szort remelem nem lesz bajom belole
nov. 15. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha erős a szőr, húzni fog és égni az arcod.

Középsuliban volt egy osztálytársam, akinek elég erős szőr nőtt az arcán, de csak ritkán borotválkozott. Egy (elég vadállat stílusú) tanár többször figyelmeztette, mondván, hogy ha ő megtiszteli azzal, hogy borotváltan jön tanítani, ő is tisztelje meg ugyanezzel). Végül a sokadik ilyen alkalomkor odaadott neki egy zsilett-pengés borotvát, hogy ott helyben, az osztály előtt borotválkozzon meg vele. Hab, szesz nem volt, a srác csak a markába köpködve kenhette az arcát nyállal. Eléggé megszenvedett, míg sikerült végrehajtani a borotválkozást.

Rég volt, ma ezért meghurcolnák a tanárt.

nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Még eszembe jutott valami: egy másik tanárunk azt mondta, hogy amikor katona volt és gyorsan kellett borotválkozni, égő gyufát mozgatva az arca előtt pörkölte le a szőrt. Igaz volt-e, nem tudom.
nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felsérti a bőrfelszínt, nagy eséllyel.fájdalmas is lesz. Nagy a sérülés veszélye is.
nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
nov. 15. 11:48
 5/7 KmsRys ***** válasza:
100%
Mivel az én arcom tele van ilyen kis pattanás szerű izékkel, amiket sose láttam a habtól, mindig "elkaptam" őket a borotvával és fájt/vérzett, ezért leszoktam a habról, helyette azt csinálom, hogy langyos vízzel mosogatom egy darabig az arcom ott, ahol borotválni szeretném, majd miután megpuhult a szőr, utána leborotválom és így ki tudom kerülni a pattanásokat, mert nem takarja a hab. Nekem ez vált be. Konkrétan kevesebb "kárt" okozok, mint mikor habbal kentem be, és folyton vérzett a kis pattanások miatt.
nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5

koliban volt egy srác, ugyanígy borotválkozott rendszeresen. ha neked ez bevált, akkor maradj ennél (és még spórolsz is :-) )

nov. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van akinek bírja az orcája:

https://www.youtube.com/watch?v=4f3kJyF0d7A

Amúgy még nézni is rossz..

nov. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!