Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Genetikailag magas koleszterin...

Genetikailag magas koleszterin mikor jelentkezik?

Figyelt kérdés
Ha genetikailag hajlamos vagyok a magas koleszterinszintre, akkor annak mikor kell kiderülnie? Már 20-25 éves kor környékén jelentkezik a kiugró koleszterinszint a vérvétel eredményében, vagy érdemes folyamatosan nézetni, mert egyik pillanatról a másikra megemelkedhet?
nov. 15. 23:41
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem tudom milyen magas, de most ha pl. pár értékkel meghaladja a határértéket, akkor mi van? Számít a testsúly is ebben, számítanak az étkezési szokások, stb.
nov. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor már gyerekkorban is magas. Az életkor előrehaladtával egyébként mindenkinél szokott lassan emelkedni.
nov. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most nem magas. Két éve voltam vérvételen, akkor 4.5 volt, és 25 éves voltam. Viszont azóta szüleimről kiderült, hogy magas nekik annak ellenére, hogy az életvitelük alapján nem lenne indokolt. Ezért a kérdés, hogyha örököltem volna, akkor már 25 évesen is magas lett volna, vagy ki tud ez jönni később is?
nov. 16. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!