Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi volt a legkésőbbi időpont,...

Mi volt a legkésőbbi időpont, amit kaptál?

Figyelt kérdés
nov. 16. 08:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Nekem már 2025-re is van időpontom, hajrá!
nov. 16. 08:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még nem jártam így. A legkésőbbi 2 hónap volt, de kerestem másikat (szakrendelés, ami több helyen is van a városunkban) és ott két héten belül volt.
nov. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 1 év múlva kaptam időpontot kivizsgálásra.
nov. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kerek 1 év. és azt még kitolták 3 hónappal.


Egy régi műtétem miatt évente kell járnom kontrollra csak mondta az orvos még 6 évvel ezelőtt hogy arra időpontot 3-4 hónappal korábban kérjek, jobban járok. Persze én akkor még kaptam rendesen időpontokat, de volt amikor pont a vizsgálat napján kérdeztem az asszisztenst hogy nem-e tudna most beírni 1 évvel későbbre így megspórolok egy telefonálást meg mi van ha elfelejtek időbe időpontot kérni stb... mondta hogy semmi gond beír. Azóta csináljuk azt hogy már rögtön a vizsgálat után kérem a következő időpontot mert így még biztos hogy kapok rendesen és egyszerűbb is.

Aztán pont idén amikor voltam és hasonlóan kértem mondta a hölgy hogy 3 hónap csúsztatással tud már csak beírni tehát 2024 december elejére kaptam a következő időpontomat úgy hogy októberbe kellene mennem. Persze mondta nekem hogy előfordulhat hogy átcsúsztatják 2025 januárra mert decemberbe már nem nagyon szoktak ilyen vizsgálatokkal foglalkozni.

nov. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor majdnem megelőztél!
nov. 16. 10:18
 6/7 anonim ***** válasza:
23:59.
nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Remélem, a kaszástól fogom megkapni.
nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!